במציאות מאוד דינאמית, כאשר הלקוחות מגיעים לאתרי קניות מקוונים או לאתרי אינטרנט בכלל בקליק אחד, עולם השיווק חייב ללכת קדימה ומהר.

 בעולם הרחב, השיווק הולך ונעשה מבוסס על בינה מלאכותית ומסיבה טובה – על מנת להשיג פעולה בזמן אמת. בישראל, שיווק פרוגרמטי נמצא בפיגור משמעותי לעומת מה שקורה במדינות המתקדמות. 

לקוחותיה של חברת עדן נהנים כבר היום מפתרונות השיווק הפרוגרמטי שמותאמים לצרכים שלהם.

product page-14
product page-15
מה זה שיווק פרוגרמטי?​

מה דברים שחשוב שתדעו על שיווק פוגרמטי: קודם כל, זהו השלב הבא באבולוציה של קידום ושיווק אונליין. בארצות הברית ובאירופה, בחלק מהתחומים השיווק הזה תופס חמישים אחוז כמעט מכלל פעולות השיווק המקוונות. בארץ, רק מעטים הם אלה שעוסקים בכך ובאופן שוטף. הרעיון הוא שמגדירים כמה עקרונות בסיסיים שעל פיהם רוצים שמערכת השיווק תפעל ואת היתר עושות מערכות אוטומטיות, אוטונומיות, מעין רובוטים של בינה מלאכותית.

למי זה מתאים?

לאחר שצברנו ניסיון נרחב בשיווק פרוגרמטי (לצד הרבה ניסיון בדרכי שיווק נוספות, פיתוח אתרים, השגת לידים, שיווק בפלטפורמות מרובות) נוכל להגיד את האמת במלואה. לא לכל אחד יתאימו השיטות של השיווק המתקדם הזה.

זה בעיקר יעיל ומתאים לעסקים שחושבים לטווח הארוך, כאלה שרוצים לבנות אסטרטגיה מגובשת או שיש להם כבר אסטרטגיה כזאת. עבור קידום אגרסיבי, שפועל מהיום להיום, כדי לקדם מבצע מיוחד, נדרשים דברים אחרים. בינה מלאכותית, שהיא כאמור בינה שלומדת עם הזמן, חיונית לעסק שעובד מול הרבה לקוחות, שזקוק לנפח גדול של פעילות, לעסקים ארציים וכמובן גם בינלאומיים.

איך זה עובד?

השיווק עצמו מתבסס על מאגרי נתונים מאוד גדולים, שאף בינה אנושית לא יכולה להתמודד עימם במהירות ובאפקטיביות.
הבינה המלאכותית מסוגלת לאתר קהל יעד, אנשים וגולשים שעונים על הפרופיל הרצוי. זה משמש בין היתר לצורך הקפצת באנרים לפני קהל מטרה וכן גם כדי לבצע שיווק אפקטיבי שנקרא רימרקטינג.
כאשר המערכת מזהה גולש שהפרופיל שלו מתאים למה שהוגדר, הוא ייחשף לשירות או למוצר שמתאים בשבילו. יש להדגיש כי זו מערכת לומדת. עם הזמן, לומדת התוכנה לשפר את הפניה ללקוחות כך שיהיו יותר סגירות של עסקאות ובלשון האינטרנט – תהיינה יותר המרות.

למה אנחנו?

אנחנו בעדן שייכים לחלוצים שפועלים כבר כיום בשיווק פרוגרמטי עבור לקוחותינו שזקוקים לכך. הצוות שלנו כולל אנשי מקצוע השולטים בכל ההתפתחויות בתחום זה וכן היודעים לפעול על בסיס אסטרטגיה שיווקית לטווח ארוך.
אתם לא חייבים להיות בקיאים בכל ההיבטים הסטטיסטיים או בעולם ה"ביג דאטה". אנחנו נעשה את זה בשבילכם. נעמיד לרשותכם איש קשר קבוע. נפעל תמיד בשקיפות ועם דוחות מפורטים. נפשט עבורכם תהליכים ובעיקר – נשיג לכם תוצאות.
דילוג לתוכן