אינטרנט

 יוטיוב
יוטיובYOUTUBE
קרא עוד
מה אתם יודעים על יוטיוב? ככל הנראה אתם יודעים שזה ערוץ שבו ניתן לצפות במגוון תכנים. אבל כדאי לדעת יותר לעומק מה זה באמת Youtube. כדאי גם לדעת למי זה מתאים, איך זה עובד וכיצד הופכים את זה לערוץ שיווקי וקידומי ראשון במעלה. פרסום ביוטיוב - וזה יותר פשוט מכפי שחשבתם.
קידום אורגני
קידום אורגני SEO
קרא עוד
קידום אורגני בגוגל הוא ללא ספק אחד הדברים הכי חשובים אך גם הכי מסובכים בקידום באינטרנט. מבחינה מילולית, הקידום הזה נקרא SEO – כלומר אופטימיזציה של מנועי חיפוש. משמעות הביטוי הזה הלכה למעשה היא שימוש נכון במילים, מילות חיפוש. זה לא כל כך פשוט כפי שזה עשוי להיראות וכדי לעשות את זה טוב, יש צורך בעבודה שכוללת גם מחקר מילים.
קידום ממומן בגוגל
קידום ממומן בגוגלGoggle Search
קרא עוד
כמעט בכל פעם שגולש נמצא ברשת האינטרנט, הוא נכנס לשם מבעד לשער כניסה או אם תרצו, שביל. השביל הזה מתחיל במנועי חיפוש מרכזיים כדוגמת גוגל, או לחילופין מדיה חברתית כמו פייסבוק וחברותיה הצעירות.
YANDEX
YANDEXRUSSIA
קרא עוד
אם נדמה שגוגל הפכה למילה נרדפת לאינטרנט ובפרט למנועי החיפוש, חשוב שתדעו שזה לא נכון בכל מצב. אם שיווק לרוסיה או בכלל, לקהל דוברי רוסית, זה משהו שיכול להתאים לכם, אתם במקום הנכון. כעת אתם צריכים לדעת מה זה בדיוק YANDEX, איך זה עובד ומהי המשמעות עבורכם.
עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתריםWEB
קרא עוד
אנחנו, בחברת עדן, שמים דגש על עבודה אישית מול הלקוח, שיתוף ותקשורת ישירה. האתר ייתפר בדיוק למידות העסק שלכם, לבקשתכם, צורכיכם, המסר אותו אתם מעוניינים להעביר ותכנים מותאמים לאתרכם.
פרסום בגוגל מפות
פרסום בגוגל מפותGoogle Map
קרא עוד
גוגל עובר תהליך שדרוג באופן תמידי בו הוא משנה את הכללים להצגת תוצאות חיפוש, על מנת להציג לגולש את התוצאות הרלוונטיות ביותר עבורו. גוגל מפות לעסקים הוא אחד החלקים החשובים בתהליך זה, בעזרתו גולשים מקבלים בתוצאות החיפוש את העסקים הרלוונטיים ביותר עבורם. בגוגל מפות ההתאמה נעשית לפי מקום הימצאותו של הגולש והקרבה לעסק.
הקודם
הבא
רוצים לגלות עוד על קידום פרוגרמטי?
אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם תוך שני ימי עסקים
או התקשרו עכשיו:
בקרו בדף הסטודיו שלנו