חשיבה אנליטית חיונית לאנשי מדע ולמהנדסים. עם התפתחות האינטרנט ומכירות האונליין בהיקפים עצומים החל להיות נחוץ ההיבט האנליטי גם בקידום עסקים ואתרים. זה נקרא אנליטיקה ואם יש לכם עסק או אתר, זה ככל הנראה חשוב גם בשבילכם. ​

product page-14
product page-15
מה זה אנליטיקה?​

אנליטיקה זה סוג של ניתוח אנליטי שנועד לענות על שאלות שעוסקות בעיקר בקהל יעד של חנויות מקוונות עם דגש על אי קומרס. יש הרבה מאוד מערכות שעושות אנליטיקה, כאשר אחת הידועות שבהן (אבל ממש לא היחידה) הינה מבית גוגל, כלומר גוגל אנליטיקס. בשביל מה צריך את זה: בפשטות, כדי לשפר יחס בין הוצאות פרסום לבין הכנסות. החזר השקעה, קוראים לזה ויתכן שאתם מכירים את המנוח הלועזי – ROI.

למי זה מתאים?

אם קראתם את הדברים בעיון, ככל הנראה די ברור לכם כעת למי אנליטיקה יכולה להתאים. לא משנה אם עושים שימוש במערכת של גוגל, גוגל אנליטיקס או במערכת אחרת, אם אתם רוצים לא רק למכור יותר אלא גם להצליח יותר בקידום האתר או החנות המקוונת שלכם, אתם צריכים מישהו שיעבוד חזק על קידום ועל שימוש בכלים אנליטיים מהמתקדמים ביותר.

כאשר אפשר לשפר את ההחזר להשקעה בפרסום, שיווק וקידום אתרים, כאשר ניתן כל הזמן לחתור לתוצאות טובות יותר בהיבטים כגון טרפיק, ROI, לידים וסגירת עסקאות, אין שום סיבה לעבור בצורה עיוורת. קידום מדיד, קידום שחותר לשיפור מתמיד, ככה מגיעים לתוצאות במסחר המקוון וככה שומרים על רלוונטיות מתמשכת אל מול קהל הלקוחות הרחב.

איך זה עובד?

בעזרת ניתוח הנתונים אפשר בין היתר לדעת כמה קליקים קיבלנו, אבל כמובן שלא רק את זה חשוב לדעת.
חשוב לדעת גם כמה מכירות היו לתקופה נתונה, כמה סגירות. כל זאת, במקביל לקמפיינים והשקעה בקידום.
ניתן לבדוק דברים ברזולוציה מאוד טובה, לרבות תשובות לשאלות כגון עד כמה הקהל שהשאיר פרטים הוא איכותי באמת ועד כמה הוא באמת מכוון לסגירת עסקה כיום, עכשיו.

למה אנחנו?

עדן – שיווק וקידום באינטרנט מתמחים בקידום וביצוע אנליטיקה במקביל. אנו לא עוסקים אך ורק בהבאת טרפיק לשם טרפיק. בעזרת שימוש נכון בכלים מדידים, בעזרת ניתוח תוצאות של גוגל אנליטיקס וכלי ניתוח אחרים, אנו חותרים לתת יותר, תוך תהליך של שיפור מתמיד.

אנו מחפשים כל הזמן דרכים חדשות להביא לאתרי הלקוחות שלנו תנועת טריפיק איכותית, אנשים שבאמת מעוניינים בשירות או במוצרים המוצעים. במקום להביא 20 או 100 או 1000 לקוחות שמגיעים ועוזבים, מגיעים אל גרעין הלקוחות, שבאמת סוגרים עסקאות. כך מגיעים ליחס רווחיות משופר, כך מגיעים ל- ROI טוב יותר. כך ראוי לקדם עסקים ואתרים.

דילוג לתוכן