מהפכת המסחר האלקטרוני, זו הידועה לנו כ- Ecommerce, יצרה מציאות מסחרית חדשה בארץ ובעולם. 

אם מרבית העסקאות במשק הצריכו עד לא מזמן מגע ישיר ובלתי אמצעי בין מוכר לבין קונה, כיום האינטרנט כגורם מתווך שינה את המצב.

 בעזרת מומחי עדן לשיווק, קידום ופרסום באינטרנט נשתף אתכם בתובנות חשובות על התחום, מידע על המהות שלו, איך זה יכול לעבוד בשבילכם (כבעלי עסקים, בעלי אתרים, יזמים) ומה אנחנו, בעדן יכולים להציע עבורכם.

product page-14
product page-15
ECOMMERCE על קצה המזלג

eCommerce הינו מסחר שכולל קמעונאות וסיטונאות, עסקאות בין עסקים (B2B) ועסקאות מרובות משתתפים. לא ניתן להפריד בתחום זה בין הצעה שיווקית פרסומית לבין פעולת הרכישה עצמה שיכולה להתקיים ממש בסמוך לחשיפת המוצר בפני לקוח פוטנציאלי. בעזרת אתרי אינטרנט, בלוגים, פורומים, מדיה חברתית ופלטפורמות נוספות ניתן להגיע לקהל יעד נרחב מאוד ואם רוצים, גם בפילוח מאוד מדויק.

בעזרת מערכות אונליין, ניתן לייעל הפצה ומכירה, כך שהמוכר איננו חייב בהכרח להחזיק נקודות מכירה סטנדרטיות או מלאי. אי לכך, חסמי הכניסה ירדו מאוד והרבה מאוד יזמים החלו לפעול בהצלחה במכירות מקוונות. גם הקשר עם הלקוח, לפני, בעת או לאחר המכירה נעשה הרבה יותר נגיש ונוח לתפעול, בעזרת צ'טים, דוא"ל, העברת מסרונים וכן הלאה.

 

קידום מדיד ואנליטי

קידום בפייסבוק מצריך הרבה מיומנות, ידע ויכולות במרחב הווירטואלי.
קידום ממומן בפייסבוק יכול להיעשות במגוון רחב של שיטות, בהתאם לסוג העסק, בהתאם לאופי הקמפיין, בהתאם למטרה שרוצים להשיג.

המטרה יכולה להיות הנעה לפעולה מסוג היכרות עם אתר אינטרנט, הרשמה לניוזלטר, השארת תגובה.

המטרה יכולה להיות תדמיתית וכמובן חיזוק המכירות. ניתן להגיע לכך בעזרת טכניקות כגון שימוש במודעות, פוסטים ממומנים, רמרקטינג ועוד.

טיפ חשוב – להציע את המוצר הנכון, לצרכן הנכון

מכירות באינטרנט אינן מוגבלות מבחינה גאוגרפית כך שניתן להציע מוצר ללקוחות במספרים עצומים. על מנת להפוך את הטכנולוגיה לכזאת שעובדת בשבילכם, יש צורך להקים אתר או לשדרג אתר קיים, להטמיע אמצעי סליקה ובעיקר – ללמוד כיצד להציע את המוצר הנכון, לצרכן הנכון.

בעזרת מומחי האינטרנט של עדן, ניתן לא רק לקדם אתרים או לבנות אתרים. אנו יכולים לבנות פתרונות שיווק וקידום בהתאם לסוג העסק, בהתאם למהות הלקוחות וסוג המוצרים שרוצים למכור. יש אסטרטגיות שתתאמנה לעסקים גדולים שפונים ללקוחות בכל הארץ. יש אסטרטגיות שתתאמנה לעסקים שרוצים לפנות ללקוחות בעזור מסוים (למשל חנות שפונה לתושבי חדרה או תקליטן שפועל באזור הגליל). 

קידום יכול להתבצע בפלטפורמות שונות ויש לנו לא מעט שפנים בכובע, שיוכלו להביא לכם לא סתם לידים את לידים איכותיים. השקעה ברימרקטינג למשל, יכולה להניב גם לעסק שלכם תשואה מצוינת להגדלת המחזור העסקי.

דילוג לתוכן