אינסטגרם נתפסת, ובצדק, בתור רשת צעירה. אולי היא לא בדיוק האחות הצעירה של פייסבוק מבחינה פורמלית, אבל מבחינה מעשית, זו האחות הנועזת והעדכנית.

אז גם אם יש לכם פעילות בפייסבוק, אתם עדיין חייבים להתייחס ברצינות לאפשרות של פרסום באינסטגרם.

מה זה בדיוק? למי זה מתאים? איך זה עובד? בעזרת המומחים של עדן – שיווק וקידום באינטרנט הכל הופך ברור יותר.

product page-14
product page-15

רציתם לשאול..

במצב הנוכחי, פרסום באינסטגרם נשען פחות על קידום ממומן והרבה יותר על קידום אורגני. אולי בעתיד זה עוד עשוי להשתנות אבל כרגע זה המצב באופן די מובהק. הפעילות מבוססת כמעט באופן בלעדי על מסרים וויזואליים.

הבסיס הרחב הוא הפצה של תמונות והעברתם הלאה, אולם אפשר לראות גם התחלה של שימוש באלמנטים נוספים, בעיקר וידאו ופונקציית הסטורי שתופסת תאוצה. מפרסמים פוסטים בעניינים פופולריים ומנסים לרכב על נושאים שמעניינים קהל רחב ובפרט בהקשרים שניתן לייחס לעולם התוכן של העסק שאותו מפרסמים. כמו כן, מתמקדים בהאשטאגים פופולריים כדי לרכז עניין ולהישאר רלוונטיים.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

איך זה עובד?

יש לא מעט דברים שנוכל להגיד לגבי פרסום באינסטגרם, אבל כדי להישאר ממוקדים נתאר בקצרה איך זה עובד. הפרסום, שעובד כאמור באופן אורגני בעיקר, מתקשר הרבה מאוד להאשטאגים. צריך לחפש אותם, בפרט את הפופולריים שבהם. לפיהם מעלים ומפרסמים פוסטים.

ניתן גם לחפש אנשים בעלי השפעה או מובילי תרבות. במקביל, ניתן לבצע פעולות יזומות. מעודדים אנשים שמהווים קהל יעד טבעי למוצר או לשירות שרוצים לפרסם ומזמינים אותם להגיע לחשבון. כאשר הם מגיעים לחשבון של בעל העסק שאנחנו מקדמים זה יוצר באז ומביא קהל נוסף (בין היתר של העוקבים).

יש לצין כי בעדן אנו לא משתמשים בבוטים. אנו לא מעלים תכנים באופן מלאכותי והעבודה היא ידנית ונעשית על ידינו, עבודה איכותית שמניבה תוצאות טובות. בסופו של דבר, האיכות הזאת ביחס לתוצאות לא כרוכה בהוצאה ניכרת. זה זול למדי וזה עובד.

דילוג לתוכן