קידום ממומן באינסטגרם

אינסטגרם נתפסת, ובצדק, בתור רשת צעירה. אולי היא לא בדיוק האחות הצעירה של פייסבוק מבחינה פורמלית, אבל מבחינה מעשית, זו האחות הנועזת והעדכנית. אז גם אם יש לכם פעילות בפייסבוק, אתם עדיין חייבים להתייחס ברצינות לאפשרות של פרסום באינסטגרם. מה זה בדיוק? למי זה מתאים? איך זה עובד? בעזרת המומחים של עדן – שיווק וקידום באינטרנט הכל הופך ברור יותר.
מה זה פרסום באינסטגרם?

במצב הנוכחי, פרסום באינסטגרם נשען פחות על קידום ממומן והרבה יותר על קידום אורגני. אולי בעתיד זה עוד עשוי להשתנות אבל כרגע זה המצב באופן די מובהק. הפעילות מבוססת כמעט באופן בלעדי על מסרים וויזואליים.

הבסיס הרחב הוא הפצה של תמונות והעברתם הלאה, אולם אפשר לראות גם התחלה של שימוש באלמנטים נוספים, בעיקר וידאו ופונקציית הסטורי שתופסת תאוצה. מפרסמים פוסטים בעניינים פופולריים ומנסים לרכב על נושאים שמעניינים קהל רחב ובפרט בהקשרים שניתן לייחס לעולם התוכן של העסק שאותו מפרסמים. כמו כן, מתמקדים בהאשטאגים פופולריים כדי לרכז עניין ולהישאר רלוונטיים.

למי זה מתאים?

אם יש לכם עסק שקשור להיבט כזה או אחר של לייף סטייל, פרסום באינסטגרם יוכל להיות מאוד משמעותי עבורכם. אם אתם רוצים להיתפס כדינאמיים, משמעותיים, צעירים ומתקדמים, זהו סוג הפרסום שיכול להועיל לכם מאוד. לייף סטייל מתקשר מטבע הדברים עם אופנה, בגדים, תכשיטים, הנעלה. אבל במובן הרחב, עוד המון דברים יכולים להיכנס לקטגוריה הזאת.

טיסות וטיולים וגורמה זה לא לייף סטייל? אין ספק שכן. ומה לגבי משקפיים, הצגות, טיולים, גאדג’טים? כל אלו ועוד הרבה יותר מהווים חלק מסגנון חיים. גם קבלנים שבונים בתי מגורים או חברות שמייצרות אופנועים או מוצרים לבית יכולים להיות קובעי אופנה, משפיעים ונחשבים בתחומם.

רוצים לגלות עוד?
אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם תוך שני ימי עסקים
או התקשרו עכשיו:
in
איך זה עובד

יש לא מעט דברים שנוכל להגיד לגבי פרסום באינסטגרם, אבל כדי להישאר ממוקדים נתאר בקצרה איך זה עובד. הפרסום, שעובד כאמור באופן אורגני בעיקר, מתקשר הרבה מאוד להאשטאגים. צריך לחפש אותם, בפרט את הפופולריים שבהם. לפיהם מעלים ומפרסמים פוסטים.

ניתן גם לחפש אנשים בעלי השפעה או מובילי תרבות. במקביל, ניתן לבצע פעולות יזומות. מעודדים אנשים שמהווים קהל יעד טבעי למוצר או לשירות שרוצים לפרסם ומזמינים אותם להגיע לחשבון. כאשר הם מגיעים לחשבון של בעל העסק שאנחנו מקדמים זה יוצר באז ומביא קהל נוסף (בין היתר של העוקבים).

יש לצין כי בעדן אנו לא משתמשים בבוטים. אנו לא מעלים תכנים באופן מלאכותי והעבודה היא ידנית ונעשית על ידינו, עבודה איכותית שמניבה תוצאות טובות. בסופו של דבר, האיכות הזאת ביחס לתוצאות לא כרוכה בהוצאה ניכרת. זה זול למדי וזה עובד.

רוצים לדעת מה זה שיווק פרוגרמטי?
התקשרו עכשיו:
Programmatic - שיווק פרוגרמטי