15 פופ-אפים מומלצים לשיפור המכירות בחנות אינטרנטית

הוותיקים שבינינו זוכרים שפעם פופ אפים היו כלי מרכזי בשיווק ואחר כך הם די נעלמו. אך בשנים האחרונות הם שוב חוזרים אל קדמת ובמה ומתבססים היטב. הסטטיסטיקה אומרת שהם יכולים להעלות את שיעור ההמרה ב-30 עד 40 אחוז, כך שחייבים להודות שיש בזה משהו. אם אתם רוצים לשפר את המכירות בחנות המקוונת שלכם, אתם מוזמנים להכיר 15 פופ אפים שיקפיצו את המכירות בצורה מוחשית. כל זאת, בזכות פילוח לקוחות, אפיון גולשים, הצעות ערך והנחות מותאמות.

תוכן עניינים

פופ אפ טיימר

הרעיון הראשון לצורך שיפור מכירות של חנות אינטרנטית יוכל להתבצע על ידי פופ אפ טיימר. מכירים את דוכני השוק שבהם הרוכלים צועקים “רק היום” או “מהר לפני שיגמר”? יצירת תחושה של דחיפות והזדמנות מעודדת מכירות. ואיך זה קשור לפופ אפ: מתכננים את הפרסום הקופץ כך שההצעה השיווקית משולבת עם טיימר הסופר לאחור. זה מושך את העין ומתאר את ההזדמנות בשנייה.

פופ אפ הנחה פלוס

מותג מוביל בחו”ל דיווח לאחרונה על גידול במכירות בזכות פופ אפ משולב. מדובר בפופ אף שמזמין את הגולשים לקבל הנחה עבור רכישה ראשונה באתר, לאחר רישום כמנוי לניוזלטר. זוהי דרך נהדרת לקרב את הלקוח למותג ולאחר מכן לשמור איתו על קשר רציף.

פופ אפ תזכורת

עוד דרך להשגת שיפור מכירות של חנות אינטרנטית בהודעה שיווקית קופצת נעשית בצורה של תזכורת. פופ אפ כזה רלוונטי מאוד לעסקים שמוכרים מוצרים נדרשים, בעלי חשיבות לעת הנוכחית. למשל, מכירת מטריות לקראת החורף או מגבת חוף לקראת הקיץ.

פופ אפ שדרוג

מכירים את הפרסומות של רשתות מזון מהיר, להגדיל מנה בשקל תשעים? ניתן להשיג שיפור מכירות של חנות אינטרנטית באופן דומה, על ידי פופ אפ שדרוג. הודעה קופצת תופיעה כאשר לקוח מוסיף מוצר לעגלה או עומד לעבור לתשלום. מוצר משודרג או תוספת פריט במחיר משתלם זוכים להיענות רבה.

פופ אפ גיאוגרפי

כאן הרעיון הוא להקפיץ הודעה שיווקית על פי המיקום הגיאוגרפי של הלקוח. הלקוח מקבל את המסר השיווקי כשהוא קרוב לבית העסק הרלוונטי.
שוב במלאי
הודעה על מוצר שאזל ושוב במלאי זוכה גם היא להיענות גבוהה.

פופ אפ חדשות מעניינות

לפעמים שווה לעסק להעביר הודעה קופצת עם מסר כללי, שנועד לחזק את הקשר עם הלקוח. לדוגמא, עסק שפתח סניף חדש, מסעדה שהוסיפה מנות לתפריט וכדומה: חדשות מעניינות מחזקות קשר עם לקוח ומביאות תועלת לערכי המותג ולקירוב הלקוח.

פריט משלים בהזדמנות

הודעה קופצת שיכולה לעניין לקוחות וליצור אפ סייל מתאימה כאשר רוצים להציע פריט משלים בהזדמנות. לדוגמא, לקוח שרוכש נעליים יקבל הודעה על גרביים שוות, במחיר מיוחד. רוכש מגבת חוף יוכל לקבל קרם שיזוף בזול וכדומה.

מיני עמוד נחיתה

הודעה קופצת ניתן לעצב בצורת עמוד נחיתה זעיר. מסר שיווקי מתוחכם, מעורר עניין או מסקרן מעודד את הלקוחות להקליק. עיצוב מסוג זה שנבדק סטטיסטית מעלה את שיעורי ההמרה בשיעור דו ספרתי.

המשלוח עלינו

לקוחות אוהבים הטבות כמו משלוח חינם. הודעה קופצת שמציגה זאת, זוכה להיענות גבוהה.

עקבו אחרינו, איך שנוח לכם

פעילים ברשתות חברתיות? צרו פופ אפ שמקשר בקליק את הגולש לכל הרשתות החברתיות שלכם.

דעתך חשובה לנו

פופ אפ שמזמין את הלקוחות לספר על חווית הקניה או השירות עוזר לכם להשתפר וגם מעלה את מעורבות הלקוח והערכתו.

הכירו את רבי המכר שלנו

במקום פופ אפ אחיד, עצבו כזה שמתאר בכל פעם את המוצרים הכי נמכרים באתר. פופולריות – כמקדם מכירות חזק.

פופ אפ מתוזמן חכם

כלים ייעודיים יכולים לאפשר הקפצה של פופ אפ בצורה יותר מתוחכמת מהרגיל. לדוגמא, ניתן להגדיר פופ אפ שיווקי שיקפוץ אצל הגולש שביקר באתרים דומים או גולשים שטרם הצטרפו לניוזלטר.

המלצה מותאמת אישית

עוד פופ אם חכם ומומלץ מבוסס על המלצה מותאמת אישית. לדוגמא, מגדירים את ההקפצה של הודעה שיווקית על פי מוצר שהגולש צפה בו בעבר (אך לא קנה). אותו עיצוב של פופ אפ יתאר מוצרים שונים, לגולשים שונים.

דילוג לתוכן