נכון, יש הרבה חברות קידום עסקים בחוץ, אבל ידע מקצועי כמו שלנו לא תמצאו בכל מקום

כל העסקים דורשים פרסום ייחודי ולפעמים נתקלים במגבלות – במהלך יותר מ-10 שנות פעילותינו פיתחנו שיטה מיוחדת שמתגברת על הקשיים השונים ועומדת בדרישות העסק.

שירות אישי

איש קשר ישיר שמכיר אותך מהדקה הראשונה ולאורך כל הדרך

הוגנות

ללא חוזה ארוך טווח, ללא אותיות קטנות, ללא הפתעות

הובלה טכנולוגית

לשירותכם צוות מקצועי הנותן מענה טכנולוגי מקיף ועדכני

תכנון ואסטרטגיה

תופרים לכם אסטרטגיה שיווקית קריאטיבית חכמה המותאמת לצרכים ולתקציב

חברים

מוסמכים וחברים בתוכנית השותפים של Google Partners

שקיפות

שקיפות מלאה, דוחות מפורטים, אתם חלק בלתי נפרד מהתהליך

להצעה משתלמת צור קשר
אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם תוך שני ימי עסקים
או התקשרו עכשיו:
המשרד שלנו
מה אנחנו יכולים לעשות למען העסק שלך

נוכחות מקוונת, באינטרנט, כבר מזמן איננה בגדר מותרות לעסקים. מי שלא נמצא שם ומי שלא מקודם – במידה רבה איננו קיים. אך קידום בגוגל זה ממש לא מספיק. במקביל, יש להשקיע ולייצר קידום בפייסבוק. בנוסף, חשוב לקיים נוכחות מסודרת בפייסבוק, באמצעות ניהול דף עסקי בפייסבוק.

קידום ממומן בפייסבוק
הרבה מאוד עסקים כבר מכירים היטב את הרעיון של קידום בגוגל. זה עובד, זה עובד היטב והמטרה, כידוע, היא להופיע בתוצאות החיפוש במקום מרכזי (שהרי אף אחד ואף עסק לא רוצה להידחק לשוליים). אך טועה מי שחושב כי זהו תחליף לפעילות בפייסבוק. קידום בפייסבוק עובד לא פחות טוב והוא משלים את הפעילות השיווקית החשובה שנעשית בפלטפורמה של גוגל. קידום ממומן בפייסבוק מביא תוצאות ולפעמים גם בתוך זמן קצר יחסית.

מיקוד, מיתוג, הצלחה, גם בפייסבוק עם עדן – שיווק וקידום באינטרנט. עדן מתמחים בקידום על צורותיו השונות, בפייסבוק, בגוגל, באינסטרגם ובפלטפורמות נוספות והכל – בהתאם לצרכי הלקוח, אופי העסק, והגדרת המטרות.

מהפכת המסחר האלקטרוני, זו הידועה לנו כ- Ecommerce, יצרה מציאות מסחרית חדשה בארץ ובעולם. אם מרבית העסקאות במשק הצריכו עד לא מזמן מגע ישיר ובלתי אמצעי בין מוכר לבין קונה, כיום האינטרנט כגורם מתווך שינה את המצב. בעזרת מומחי עדן לשיווק, קידום ופרסום באינטרנט נשתף אתכם בתובנות חשובות על התחום, מידע על המהות שלו, איך זה יכול לעבוד בשבילכם (כבעלי עסקים, בעלי אתרים, יזמים) ומה אנחנו, בעדן יכולים להציע עבורכם.

כמו בחיים הפרטיים או העסקיים, גם המרחב הווירטואלי אף פעם לא שוקט על השמרים. יש בו אבולוציה והתקדמות בלתי פוסקים. אם בראשית הייתה האינטרנט ואחר כך הגיעה פייסבוק, שנראו פורצי דרך עד בלי די, השלב הבא הגיע בדמות אינסטגרם. להלן נבין מהו חשבון עסקי באינסטגרם, למי זה מתאים וגם, איך זה עובד.

פרסום באינסטגרם
אינסטגרם נתפסת, ובצדק, בתור רשת צעירה. אולי היא לא בדיוק האחות הצעירה של פייסבוק מבחינה פורמלית, אבל מבחינה מעשית, זו האחות הנועזת והעדכנית. אז גם אם יש לכם פעילות בפייסבוק, אתם עדיין חייבים להתייחס ברצינות לאפשרות של פרסום באינסטגרם. מה זה בדיוק? למי זה מתאים? איך זה עובד? בעזרת המומחים של עדן – שיווק וקידום באינטרנט הכל הופך ברור יותר.

כמעט בכל פעם שגולש נמצא ברשת האינטרנט, הוא נכנס לשם מבעד לשער כניסה או אם תרצו, שביל. השביל הזה מתחיל במנועי חיפוש מרכזיים כדוגמת גוגל, או לחילופין מדיה חברתית כמו פייסבוק וחברותיה הצעירות.

בעזרת קידום ממומן, ניתן מאוד ביעילות לאתר את הגולשים שאליהם רוצים לפנות – או לחילופין להיות שם כשהם מחפשים אותנו.

קידום אתרים ממומן PPC, שהוא סוג של קידום בתשלום, לפי קליל, הנועד להציג את השירות/המוצר שלך לאנשים המחפשים או מתעניינים בו או לחילופין – לחשוף קהל חדש לעסק שלך.

PPC מאפשר לנו להגדיל את כניסת הגולשים לאתר שלך דרך שביל הכניסה הנפוץ ביותר GOOGLE.

Google Partner

וכחות דיגיטלית הינה הכרחית לכל עסק, לחשיפתו, הצלחתו לאורך זמן וליצירת קהל לקוחות. אתר עסק רשמי הינו הבסיס בעולם הדיגיטלי ומהווה מעין איש מכירות מטעמנו. כאשר איש המכירות שלנו עושה את עבודתו בצורה טובה, אנו נראה זאת מיד בתוצאות, כמות הלקוחות תגדל ואיתם הצלחת העסק. האתר יהווה כרטיס ביקור לעסק, יציג את התדמית הרצויה עבורו, את אופיו, המוצרים או השירותים המסופקים, ערכיו, השפה המיתוגית שלו ועוד… דרך אלו נאפשר ללקוחות להכיר את החברה, להתחבר, להתאהב ולהפוך ללקוחות קבועים.

גוגל עובר תהליך שדרוג באופן תמידי בו הוא משנה את הכללים להצגת תוצאות חיפוש, על מנת להציג לגולש את התוצאות הרלוונטיות ביותר עבורו.
גוגל מפות לעסקים הוא אחד החלקים החשובים בתהליך זה, בעזרתו גולשים מקבלים בתוצאות החיפוש את העסקים הרלוונטיים ביותר עבורם.
בגוגל מפות ההתאמה נעשית לפי מקום הימצאותו של הגולש והקרבה לעסק.

במציאות מאוד דינאמית, כאשר הלקוחות מגיעים לאתרי קניות מקוונים או לאתרי אינטרנט בכלל בקליק אחד, עולם השיווק חייב ללכת קדימה ומהר. בעולם הרחב, השיווק הולך ונעשה מבוסס על יותר בינה מלאכותית ומסיבה טובה – על מנת להשיג פעולה בזמן אמת. בישראל, כך מסבירים המומחים של עדן שיווק באינטרנט, שיווק פרוגרמטי נמצא בפיגור משמעותי לעומת מה שקורה במדינות המתקדמות. לקוחותיה של חברת עדן נהנים כבר היום מפתרונות של השיווק הפרוגרמטי שמותאמים לצרכים שלהם.

קידום אורגני בגוגל הוא ללא ספק אחד הדברים הכי חשובים אך גם הכי מסובכים בקידום באינטרנט. מבחינה מילולית, הקידום הזה נקרא SEO – כלומר אופטימיזציה של מנועי חיפוש. משמעות הביטוי הזה הלכה למעשה היא שימוש נכון במילים, מילות חיפוש. זה לא כל כך פשוט כפי שזה עשוי להיראות וכדי לעשות את זה טוב, יש צורך בעבודה שכוללת גם מחקר מילים.

מה אתם יודעים על יוטיוב? ככל הנראה אתם יודעים שזה ערוץ שבו ניתן לצפות במגוון תכנים. אבל כדאי לדעת יותר לעומק מה זה באמת Youtube. כדאי גם לדעת למי זה מתאים, איך זה עובד וכיצד הופכים את זה לערוץ שיווקי וקידומי ראשון במעלה. פרסום ביוטיוב – וזה יותר פשוט מכפי שחשבתם.

אם נדמה שגוגל הפכה למילה נרדפת לאינטרנט ובפרט למנועי החיפוש, חשוב שתדעו שזה לא נכון בכל מצב. אם שיווק לרוסיה או בכלל, לקהל דוברי רוסית, זה משהו שיכול להתאים לכם, אתם במקום הנכון. כעת אתם צריכים לדעת מה זה בדיוק YANDEX, איך זה עובד ומהי המשמעות עבורכם.

בקרו בדף הסטודיו שלנו
דילוג לתוכן