קידום ממומן AdWords

קידום ממומן AdWords

רוצים לגלות עוד על קידום ממומן AdWords?

אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם תוך שני ימי עסקים

או לייעוץ מיידי: 03-6274777

קידום ממומן בגוגל

גוגל מהווה פלטפורמה שיכולה לפרסם ולקדם אתכם בכל מיני דרכים. לצד קידום אורגני, חשוב להבין גם מהו קידום ממומן בגוגל, איך זה עובד בשבילכם, למי זה מתאים והאם זה באמת יקר כמו שחושבים.


אל תפספסו גם את:

קידום ממומן AdWords

איך זה עובד

אם גם אתם רוצים קידום ממומן בגוגל שיעבוד בשבילכם, אתם צריכים מישהו שיוכל לרתום עבורכם את הקידום האפקטיבי בתקציב המתאים בשבילכם. עדן שיווק וקידום עסקים באינטרנט – אנו יודעים כיצד לפלח את קהל היעד ולהתאים את המודעות כך שתושגנה התוצאות העסקיות המקוות. תוך כדי תהליך מתקיימת מדידה של האקטיביות כך שניתן לשפר ולייעל, להביא יותר לקוחות "בשלים", כלומר כאלה שמוכנים, צריכים ורוצים (ממש כמוכם) לסגור עסקאות.

מה זה קידום ממומן בגוגל

יש לא מעט דרכים שבעזרתן ניתן להסביר מה זה קידום ממומן בגוגל. אם שמעתם פעם על ADWORDS, אפשר להגיד ששני הדברים הללו שקולים זה לזה במידה רבה מאוד. אנו סבורים כי הדרך הכי טובה להבין מה זה בדיוק קידום ממומן (בניגוד לקידום אורגני) זה להשתמש במילה "שליטה" או יותר נכון לומר כי השליטה כאן היא בידיים שלכם.

בקידום ממומן אתם משלמים את הסכום הרצוי לכם ואם גם מגדירים בדיוק איך הפרסום ייראה ולמי הוא יפנה. אתם תחליטו אם הפרסום יופיעו במחשב, במובייל או גם וגם. אתם תחליטו באילו שעות או ימים הפרסום יופיע לפני קהל המטרה. אם אתם עסק שומר שבת, תוכלו להחליט שהפרסום לא יופיע בשבתות וחגים. אם אתם רוצים לפרסם דווקא בשבת, כי המסעדה שלכם פועלת בשבת, אפשר כמובן לדאוג גם לכך. אפשר להתאים בין מילות חיפוש נבחרות לבין מודעות רצויות. אפשר להגדיר כי יופיעו פרסומים שונים בהתאם למילות מפתח שונות. השליטה גם מאפשרת לכם לעשות שימוש בהיבטים נדרשים של פילוח. אתם, בעזרת מי שמתמחה בקידום ממומן, יכולים להגדיר מי בדיוק יראה את המודעה שלכם, גברים או נשים, תושבי המרכז או הצפון, רמות הכנסה משוערות ועוד.

למי זה מתאים

בעזרת מקדמי אתרים מנוסים, קידום ממומן בגוגל יהיה גם קידום מאוד אפקטיבי. הוא יתאים גם לכם אם אתם רוצים תוצאות מהירות, לא בעוד כמה חודשים אלא בתוך זמן הרבה יותר קצר. ADWORDS יכול להביא לשיפור עסקי בתוך שבועות ספורים ומתאים למעשה לכל סוגי העסקים, אפילו לעסקים קטנים. וחשוב להפריך מיתוס שעדיין קיים בקרב בעלי עסקים קטנים. קידום ממומן בגוגל ממש לא חייב להיות יקר במונחי עלות תועלת. הקידום הזה מאוד אפקטיבי שכן הוא מתאים את המסר לקהל היעד באופן נכון. מודעת ADWORDS שמותאמת לקהל הרצוי לכם ואשר תופיע בזמן ומקום הנכונים, תביא לאחוזי סגירה גבוהים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות