כמעט בכל פעם שגולש נמצא ברשת האינטרנט, הוא נכנס לשם מבעד לשער כניסה או אם תרצו, שביל. השביל הזה מתחיל במנועי חיפוש מרכזיים כדוגמת גוגל, או לחילופין מדיה חברתית כמו פייסבוק וחברותיה הצעירות.
product page-14
product page-15
מה זה קידום ממומן בגוגל?
בעזרת קידום ממומן, ניתן ביעילות רבה לאתר את הגולשים שאליהם רוצים לפנות – או לחילופין להיות שם כשהם מחפשים אותנו. קידום אתרים ממומן PPC, הוא סוג של קידום בתשלום, לפי קליק ונועד להציג את השירות/המוצר שלך לאנשים המחפשים או מתעניינים בו או לחילופין – לחשוף קהל חדש לעסק שלך. PPC מאפשר הגדלת כניסת גולשים לאתר שלך דרך שביל הכניסה הנפוץ ביותר GOOGLE.
למי זה מתאים?

האם קידום אתרים ממומן תמיד יתאים לי? אין ספק שאתם מתחבטים בכך, ויש לנו תשובה.

סוג זה של קידום נועד להשגת תוצאות מעולות, בזמן מאוד קצר. אם רוצים לפרסם מבצעים שהתגובה אליהם תהיה מיידית, כאן ועכשיו, זו דרך מאוד טובה לכך. סיבה טובה נוספת להשתמש בקידום הממומן היא הגדלת התנועה לאתר והרחבת מעגל הלקוחות – ניתן בעזרת PPC להגיע לגולשים על פי פילוח רצוי, דבר שלא יהיה אפשרי בקידום אורגני, שם רמת הפופולריות של האתר הינה כללית ולא בקרב ציבור מסוים.

בנוסף, קידום ממומן מאפשר להגדיר באופן מדויק לפי תקציב שרוצים להשקיע, לפי ימים ואפילו שעות שבהם רוצים שהפרסום יעלה אל מול הלקוחות והגולשים.

ניתן להגדיר עלויות לכל קליק ועלויות רצויות ליום. חשוב לא פחות, אפשר לנהל מעקב אחר ההישגים, השיפור בטרפיק, המרות, ביצועים, ואז אפשר לעדכן בהתאם את הקמפיין ולהשיג תוצאות שהולכות ומשתפרות.

איך זה עובד?

הרעיון מאחורי ה- PPC איננו חדש אך הוא משתכלל ומתמקצע עם השנים. זהו מודל שבו הלקוח, בעל אתר או בכלל, כל בעל עסק או עצמאי, משלם בכדי להיראות בתוצאות החיפוש.
התשלום נמדד לפי דבר אחד בלבד – מספר הקליקים על תוצאות החיפוש הממומנות או המודעות. חשוב לציין כי התשלום איננו אחיד. הוא לא נקבע באופן ערטילאי אלא בהתאם למספר קריטריונים המשפיעים על תנועת הגולשים לאתר.
מכיוון שמנועי חיפוש כמו גוגל רוצים להפוך את החיפוש של הגולשים למוצלח תוך השגת ההתאמה הטובה ביותר בין מה שהם מחפשים לתוצאות (מודעות) שהם רואים (בתוצאות החיפוש), המודעות הממומנות מקבלות ציון/מדד לאיכות. נבדקים פרמטרים כמו שיעור ההקלקות מתוך מספר ההופעות, משך הזמן שבו נשאר הגולש באתר או בדף הנחיתה, רלוונטיות המודעה והקשרה למילות המפתח, ועוד.
למה אנחנו?
אנחנו, חברת עדן. שיווק וקידום עסקים מציעים לכם קודם כל הרבה מאוד ניסיון, לצידו, אנחנו מציעים שקיפות מלאה, מצוינות טכנולוגית, דוחות חודשיים מפורטים כדי שתמיד תהיו בעניינים. אצלנו, הלקוח מקבל שירות אישי בליווי של איש קשר קבוע, שלא היום נמצא ומחר כבר לא. חשוב לנו להציע הוגנות, אנו חברים בתוכנית Google Partners וממשיכים להתעדכן כל הזמן בכל מה שחדש בתחום, תמצאו אותנו בכנסי דיגיטל, בכנסי Google, הרצאות והשתלמויות. וטיפ חשוב – כאשר מבצעים קידום בצורה טובה באמת, לא מושכים סתם קהל אלא מתמקדים בקהל איכותי ובשל יותר (למשל בעזרת Remarketing) ניתן לחסוך עלויות משמעותיות והגדיל עד פי 3 את ההמרות.
דילוג לתוכן