קידום ממומן באינסטגרם

רוצים יותר חשיפה באינסטגרם? בעזרת קידום ממומן באינסטגרם תוכלו להגיע לקהל הלקוחות שלכם במהירות ויעילות.

כבר לא צריך לדבר באותה שפה – מבט אחד והכל ברור

האינסטגרם מאפשר לאנשים שאינם מדברים באותה שפה לעקוב זה אחרי זה שכן רוב המסרים מועברים באמצעות תמונות. בשנת 2010 היו חברים באינסטגרם מיליון משתמשים ותוך חמש שנים בלבד קפץ מספר המשתמשים ל-300 מיליון! מסתבר שלפעמים אפשר לתקשר גם ללא הרבה מילים.

קידום ממומן באינסטגרם. איך יכול הפרסום לסייע לבעלי העסקים?

החזון של הרשת החברתית אינסטגרם הוא לאפשר למשתמשים לשתף תמונות, לתעד אירועים שונים בחייהם, לצבור קהל עוקבים ולקבל תגובות. האינסטגרם מצליחה כל כך מכיוון שהיום הרבה אנשים אוהבים לחשוף רגעים ולשתף כמה שיותר אנשים בחוויות האישיות שלהם. מעבר לזאת, מדובר על דרך מצוינת לחשוף עסקים ולצבור לקוחות. בכל יום מועלות לאינסטגרם 70 מיליון תמונות! מדובר על הצלחה מסחררת של הרשת החברתית.

קידום ממומן באינסטגרם מוביל לתוצאות מעולות!

אצלנו בחברת עסקים חכמים יודעים בדיוק באילו טקסטים, תמונות ווידיואים להשתמש כדי לבצע פרסום איכותי שימשוך את הלקוחות.
הפעולות היזומות שאנו מבצעים מעודדות את קהל היעד וגורמות לו להתעניין, לעקוב אחר העסק, לשתף את חבריו ולרכוש מוצרים ושירותים. יש לציין שאנו נמנעים משימוש בבוטים והעלאות מלאכותיות.
הידע הנרחב, המחירים, הרלוונטיות לאירועי היום, בחירת התמונות, הגיוון, העבודה הייחודית והממוקדת שלנו והיחס האישי מובילים לתוצאות מצוינות.

לפרסם את העסק באינסטגרם – החיים הטובים בתמונות

קהל המשתמשים של האינסטגרם הוא בעיקר אנשים צעירים. עובדה זו חשובה ביותר משום שכל בעל עסק שמעוניין לשווק מוצרים או שירותים צריך להגדיר את קהל היעד ולכוון את הפרסום בהתאם למאפייניו.תחומי הפרסום של האינסטגרם מתמקדים בלייף סטייל – בגדים, תכשיטים, מסעדות, חיות מחמד, ים, חפצים יפים, טיולים לחו"ל ושאר פינוקים כאשר המטרה של בעלי העסקים שמשווקים את השירותים והמוצרים מעולם הלייף סטייל היא לחפש האשטאגים (#) שמאפשרים למפרסם לתייג פוסט ולקשר בינו ובין תחום מסוים.

כוחם של האשטאגים ממוקדים

קיימים מספר סוגים של האשטאגים ושימוש נכון בשילוב תמונות מעניינות, סרטונים ופוסטים שיווקיים שמועלים באופן שוטף מסייע למפרסם להגיע לחשיפה ולצבור לייקים.פרסום באינסטגרם מתבצע בעיקר באמצעות קידום אורגני ומעט באמצעות קידום ממומן בו משתמשים במקרים בהם מעוניינים לתת "פוש" קטן" כמו למשל בחגים בהם רוצים לבצע קידום מהיר במיוחד. באמצעות התמונות, הסרטונים והפוסטים ניתן לעורר רגש, להעלות חיוך וליצור עניין כאשר מטרות העל הן לחשוף את העסק ולייצר אינטראקציה שתוביל לרכישת מוצרים ושירותים.

דילוג לתוכן