איך לשווק נכון חברת ניקיון

קידום חברת ניקיון בגוגל יכול לשווק ביעילות את חברת הניקיון שלי? ומה לגבי אינסטגרם או פייסבוק, איך משתמשים בהם כדי להשיג עוד לקוחות? אם יש לכם חברת ניקיון וותיקה ומבוססת או שאתם מקימים חברה חדשה, נסביר איך לשווק נכון וטוב יותר את חברת הניקיון.

כשאחרים מצליחים, למה אנחנו מצליחים פחות?

המון דיונים ברשת בתחום השיווק מעלים את הרושם שכולם מצליחים. אין פלא שהרבה בעלי חברות ניקיון מרגישים מתוסכלים. אז קודם כל, צריך לדעת לא רק מה כן עובד אלא גם מה פחות עובד. בזכות רשתות חברתיות, מדיה חברתית ופתרונות מקוונים ומגוונים שונים, הרבה עסקים מצליחים להתרומם ולהגדיל את מעגל הלקוחות וכמובן הגדלת הרווחים. אבל בעוד שישנם עסקים בעלי תדמית "סקסית" שקל מאוד לשווק למשל באינסטגרם או פייסבוק, חברת ניקיון צריך לשווק בדגש על כלים מתאימים אחרים. אז היכן ששיווק בדגש על פייסבוק, אינטסגרם או טיק טוק לא יכול להביא תוצאות מספקות, נסביר איך כן צריך לשווק ואיפה בדיוק נכנס לתמונה קידום חברת ניקיון בגוגל.

קידום חברת ניקיון בגוגל לעומת רשתות חברתיות

בואו ניקח דוגמא לחברת ניקיון שרוצה להגדיל את המכירות, על ידי התקשרות ארוכת טווח עם לקוחות חדשים. דרך מאוד טובה לכך תהיה לפנות ללקוחות בערוצים שבהם הם נמצאים. לחברת הניקיון שלכם יש עניין להגיע למשל לוועדי בתים. וועדי בתים הם אלה שמחליטים מתי לומר שלום לחברת ניקיון קודמת (שלא היו מרוצים ממנה) והם אלה שמחליטים לפנות לחברת ניקיון אחרת (שיכולה להיות שלכם).
אם תנסו למצוא את וועדי הבתים בפייסבוק, למשל, תראו שזו משימה כמעט בלתי אפשרית. בעוד שניתן לאתר (לטרגט) כל מיני פלחים של לקוחות בעלי מאפיינים של גיל, מצב משפחתי, העדפות קניה, תחביבים וכדומה, קשה מאוד לטרגט וועדי בתים. ומכיוון שלחברות ניקיון אין את התדמית הסקסית של תכשיטים מעוצבים, של מכונית חדשה או של בגדי מעצבים, עדיף שאת האנרגיה ובעיקר התקציב שאתם מפנים לקידום בפייסבוק או באינסטגרם תפנו למקום מתאים יותר.
אנו ממליצים על קידום חברת ניקיון בגוגל ונסביר למה זה עובד. היכנסו לנעליים של וועד בית שרוצה לשכור חברת ניקיון לאחזקת הבניין. הדבר הראשון שחבר הוועד או יושב ראש וועד הבית יעשה זה להיכנס לגוגל. המבוגרים בדרך כלל מחפשים דרך המחשב, הצעירים יותר ניגשים דרך הסמרטפון, אבל זה לא משנה. כאשר תבצעו קידום בגוגל, תגיעו ליותר לקוחות, בדיוק בנקודת הזמן המתאימה. מה כן אפשר לשווק ברשתות חברתיות? אם אתם מצלמים את הלקוחות שלכם, שממליצים על השירות, אתם יכולים להעלות את הסרטונים הללו לפוסטים. אבל זו דרך משלימה שלא יכולה להחליף אתר אינטרנט איכותי, שאפשר לקדם בגוגל לטובת השגת הרבה לידים וכדי להגיע ללקוחות נוספים.

אילו עוד דרכים יעזרו לשווק חברת ניקיון

חברת ניקיון היא מסוג העסקים שמאוד מומלץ לשלב בהם פרטיקת שיווק משולבת. כלומר, מצד אחד לבצע שיפורים באתר וקידום בגוגל ומצד שני – להפנות את המבט גם לשיווק מסורתי. למה הכוונה? לדוגמא, פזרו מודעות צבעוניות על לוחות המודעות, בכל האזורים שבהם אתם פועלים. אלה המקומות שבהם וועדי בתים מסתובבים, כשהם לוקחים את הילדים לגן בבוקר, מטיילים עם הכלב בערב, הולכים למכולת או לסידורים. בנוסף, כדאי גם להדפיס פלאיירים ולחלק בתיבות הדואר. אמנם אלה לא דרכי שיווק חדישות, אבל לחברות מהסוג שלכם, כך תראו תוצאות.

דילוג לתוכן