קידום אורגני
SEO
קידום אורגני בגוגל הוא ללא ספק אחד הדברים הכי חשובים אך גם הכי מסובכים בקידום באינטרנט. מבחינה מילולית, הקידום הזה נקרא SEO – כלומר אופטימיזציה של מנועי חיפוש. משמעות הביטוי הזה הלכה למעשה היא שימוש נכון במילים, מילות חיפוש. זה לא כל כך פשוט כפי שזה עשוי להיראות וכדי לעשות את זה טוב, יש צורך בעבודה שכוללת גם מחקר מילים.
מה זה קידום אורגני SEO?

המטרה של קידום אורגני היא כזאת: כאשר קהל היעד שלכם מבקש מגוגל למצוא תוצאות חיפוש כאלה או אחרות, תוצאות הקשורות לעסק שלכם ולמוצרים שלכם, אתם רוצים להיות במקומות הראשונים.

זהו קידום טבעי וחשוב, שכן מי שלא נמצא במקום טוב בגוגל, פשוט לא מגיע לתודעה של הקהל הרחב. קידום טוב זה כמו לפרסם את העסק שלכם בעמוד הראשי בעיתון שכולם קוראים. כשאין קידום אורגני או כשהוא לא מוצלח, זה כמו לפרסם את העסק בעמוד נידח בעיתון שאף אחד לא קורא.

קידום אורגני
למי זה מתאים?
לפני שמתחילים לבצע קידום אורגני בגוגל, צריך למעשה להבין למי זה מתאים. עבור מי SEO יעבוד על הצד הטוב ביותר. הקידום הזה מתאים כאשר מבינים שהתוצאות לא מגיעות בן לילה. אי אפשר פשוט לשבץ באתר מילות חיפוש בלי לבצע לפני כן מחקר מילים. צריך להבין כיצד נכון ומתאים לכל עסק להתקדם. תוצאות חיפוש מתחילות להביא תוצאות עסקיות בתוך תקופת זמן, מספר חודשים ואפילו חצי שנה. זה לוקח זמן אבל כאשר מצליחים להיות במקומות ראשונים ההשפעה על העסק ניכרת מאוד. זה מתאים לעסקים שמטפלים בקהל גדול. פחות מתאים לעסקים קטנים, משום שזה על פי רוב יקר מדי עבורם (ועדיף להם דווקא קידום ממומן). פחות מתאים לעסקים מקומיים ופחות מתאים לעסקים שרוצים שליטה מלאה בפרסום (כאן, הקידום הוא בשליטת גוגל, אי אפשר להפנות את הקידום למשל רק לקהל יעד מסויים, למשל גברים בני שלושים, הייטקיסטים).
רוצים לגלות עוד על קידום פרוגרמטי?
אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם תוך שני ימי עסקים
או התקשרו עכשיו:
די להתקדם ולהגיע גבוה בגוגל, כלומר בתוך תוצאות חיפוש צריך להבין מה פועל ברקע. בלב של מנוע חיפוש גוגל יש מערכות שסורקות את האתרים ובודקות לגבי כל אתר האם הוא מעניין, כמה זמן הגולשים נשארים בפנים, מה הם קוראים, מדפדפים. זה לא עניין של מה בכך, להיות במקומות ראשונים בגוגל. יש הרבה פרמטרים, חלקם ידועים יותר וחלקם לא ידועים לציבור הרחב שלפיהם גוגל מחליט האם האתר טוב או לא. בעדן – שיווק וקידום עסקים באינטרנט אנו מתמחים בפתרונות SEO, מחקר מילים מעמיק וכמובן קידום אורגני בגוגל ופרסום מבוסס פלטפורמות. זכרו היטב כי מילות חיפוש יכולות לעבוד בשבילכם.
איך זה עובד?
בקרו בדף הסטודיו שלנו