קרה לכם ששוטטתם באתר תוכן ונחתתם על כתבה שעוסקת במוצר כלשהו, תרופה או טיול, אולי חפץ מסוים, ונפתח לכם החשק לקנות אותו? אתם לא היחידים.  פרסום מהסוג הזה נקרא native advertising- סוג פרסום זה מאפשר להציג פרסומות ומודעות שנראות ומתפקדות כפורמט מדיה אובייקטיבי. לשיטת פרסום זו ישנם יתרונות רבים: היא מחממת את קהל היעד, מעלה את הביטחון בהחלטה, מטפלת בהתנגדויות על ידי תוכן ובסופו של דבר מעלה את יחס ההמרה בפועל. אחד הכלים המובילים בתחום ה- native advertising הוא מערכת ה-Taboola.
product page-14
product page-15
מה זה קידום ב-Taboola?
Taboola הינו כלי המאפשר פרסום חומרים שיווקיים מטעמכם באתרים מובילים במחירים מאוד נמוכים. ניתן לחבר כל לינק למערכת ה- Taboola ולהוביל את הגולשים ליעד הרצוי.  התוכן כאמור יכול להיות כל שירות או מוצר אותו אתם מציעים והוא יופיע באתרים המובילים כאחת הכתבות. תוכלו לפרסם כתבה שמפנה אל השירות או המוצר שלכם, או אפילו להפנות הישר לאתר או לדף בחנות אינטרנטית. 
במה שונה Taboola מאפשרויות הפרסום המוכרות?
אפשרויות הפרסום בדיגיטל כוללות בעיקר מודעות, באנרים ופופ-אפים שמטרתם הפרסומית ברורה לגולש, אופציה מתקדמת יותר לפרסום היא כתבת תוכן ממומנת בשיתוף אתר תוכן דבר שעולה כסף רב. פלטפורמת Taboola מציעה את השילוב המושלם בין האפשרויות ובזול. Taboola מאפשרת הצגת תוכן פרסומי בכל תחום, המוגש ככתבה באתרי התוכן המרכזיים ביותר, בדרך זו היא תורמת בעקיפת החסמים הטבעיים של הגולשים כנגד הפרסומות הרבות אליהן הם נחשפים וכל זה בסכומים זולים ביותר.

איך זה עובד?

כאשר אנשים משוטטים באתרים מוכרים המחסום הטבעי כנגד פרסומות יורד ונוצרת פתיחות גבוהה יותר לקליטת תוכן, בעקבות ההשפעה הרכה והחמה על קהל הקוראים, אחוזי ההמרה מאוד גבוהים ומביאים יותר פניות. Taboola תאפשר לכם לעבור מעל משוכת ההגנות של הקוראים וליצור קהל פתוח וקשוב יותר לתוכן שלכם. 

למי זה מתאים?

שיטת הפרסום בטאבולה מתאימה לעסקים רבים ולצרכים שונים, גם לעסק תדמיתי, גם לפרסום לידים ולחנויות אינטרנטיות, היא מתאימה כחלק ממערך פרסום כולל או כאפיק פרסום עיקרי ויעילה מאוד לסוגי עסקים שונים. 

דילוג לתוכן