5 פעולות חשובות לפני שמתחילים לבנות חנות אינטרנטית

קיימים הרבה דרכים לבנות חנות אינטרנטית.
חמשת הפעולות הבאות יעזרו לכם לחסוך בעלויות הקמה ובזמן הפיתוח, כך שתוכלו לעלות את אחוזי ההמרה של הפעולות השיווקיות.

אפיון חנות אינטרנטית

אפיון אתר מכירות נחוץ כמו הקמת יסודות לבניין חדש. כדי להגיע למכירות אופטימליות מקימים אתר מכירות רק אחרי אפיון מעמיק ומדעי. אפיון אתר מכירות, מועיל ונחוץ לא רק באתרים מורכבים של חנויות שמוכרות מאות מוצרים. גם עבור בניית חנות אינטרנטית עם עשרות מוצרים, ואפילו פחות זהו שלב מאוד מאוד חשוב.

בחירת עיצוב

האם חנות יפה יותר, עם עיצוב כובש ואנימציות מגניבות, היא גם חנות שמוכרת יותר?
הרבה אנשים מופתעים לגלות, חנות עם עיצוב מדהים וחדשני יכולה למכור הרבה פחות מחנות עם עיצוב סטנדרטי. עיצוב חנות אינטרנטית חשוב קודם כל על מנת להנגיש את החנות למשתמשים. אנשים מגיעים לחנות שלכם כדי לקנות, ולא כדי לראות עד כמה היא יפה. לכן חשוב שהעיצוב יתרום לחוויית הקניה ולא הפוך.

איך לבחור חברת פיתוח

מחיר, המלצות, קשר אישי – אלו שלושת התנאים הסטנדרטיים היכולים להשפיע על הבחירה של חברת פיתוח. ב-"עדן שיווק עסקים" כל לקוח שרוצה לבנות חנות אינטרנטית מקבל דבר נוסף – אפיון שיווקי של החנות. אנחנו מראש לוקחים בחשבון תהליכים שיווקיים שכל חנות תצטרך לעשות ומטמיעים אותם בתוך האתר. זה חוסך ללקוחות שלנו עלויות רבות ומייעל תהליך שיווק עתידי.

תמונות ותיאורים של מוצרים

קיימים שתי גורמים עיקריים (חוץ ממחיר) המשפיעים על החלטת הגולש לקנות – תמונת המוצר והתיאור שלו. הרבה בעלי חנויות חוסכים בעלות צילום וכתיבת טקסטים שיווקיים וזה מוריד משמעותית את אחוזי המרת החנות. תשימו לב איך אתם קונים באינטרנט. קודם כל רואים תמונה ראשית, אחרי זה נכנסים לקרוא תיאור על המוצר, ורק אחרי זה מתחילים לחשוב האם כדאי לכם לקנות או לא.

תוספים לקידום מכירות

בסיום בניית חנות אינטרנטית מתחיל שלב של שיווק. שיווק של חנות אינטרנטית מחולק לשלושה שלבים – לפני שהגולש הגיע לחנות, ההתנהלות בחנות עצמה והשיווק אחרי שהלקוח עזב את החנות. כדי להגדיל אחוזי המרה וסל קנייה, קיימים מספר תוספים שחשוב להכיר בהם.

  1. קופון לעידוד קנייה חוזרת.
  2. ניהול מועדון לקוחות.
  3. מערכת הנחות מותאמות ללקוח
  4. קנייה בקליק אחד
  5. החזרת אנשים שהתחילו את תהליך הקנייה ולא סיימו

לבנות חנות אינטרנטית זה לא תהליך טכני

תהליך בניית חנות אינטרנטית הוא קודם כל תהליך שמתחיל מהרבה מחשבה ובירורים ורק בסוף יש עיצוב והקמה טכנית. העברת התהליך בצורה נכונה תאפשר לכם לבנות חנות מוצלחת ולחסוך בעלויות פיתוח.

בהצלחה

דילוג לתוכן