נוכחות מקוונת, באינטרנט, כבר מזמן איננה בגדר מותרות לעסקים. מי שלא נמצא שם ומי שלא מקודם – במידה רבה איננו קיים. אך קידום בגוגל זה ממש לא מספיק. 

במקביל, יש להשקיע ולייצר קידום בפייסבוק. בנוסף, חשוב לקיים נוכחות מסודרת בפייסבוק, באמצעות ניהול דף עסקי בפייסבוק.

product page-14
product page-15
מה זה ניהול דף עסקי בפייסבוק?

פייסבוק איננה רק רשת חברתית שבה מתחזקים קשרים חברתיים. זוהי גם מציאות ווירטואלית דינאמית שמשפיעה ויוצרת מודעות בעולם האמיתי. ניהול דף עסקי בפייסבוק זה בדיוק זה – העברת מסרים עסקיים לציבור בצורה שמחלחלת מן הרובד הווירטואלי אל הרובד הממשי. ולצד ניהול דפים עסקיים, ניתן, רצוי ואפילו חובה לייצר גם קידום בפייסבוק.

ניהול דפים עסקיים מבוצע בצורה הטובה ביותר על ידי גורם הבקיא בקידום מקוון ואשר יודע לייצר לעבד או לארגן תכנים בקונסטלציה ראויה. מנהלי דפים בפייסבוק מעלים בתדירות נחוצה מגוון תכנים, בהתאם לצורך. המדובר בשילוב של תמונות, תגובות ופוסטים. ניתן לשלב כל זאת עם פתיחת אירועים, עדכון מבצעים וחדשות וכן עריכה קלה של תמונות לצורך חידוד המסרים באופן ראוי ואסתטי.

למי זה מתאים?​

באופן הכללי ביותר, כמעט מובן מאליו לומר כי ניהול דף עסקי בפייסבוק מיועד לעסקים. אך לא כל עסק ולא כל אדם בעל מקצוע חופשי יפיק את אותה התועלת מניהול מקצועי של דף שכזה.

קידום בפייסבוק ובמיוחד ניהול הדפים העסקיים יתאים במידה רבה מאוד לעסקים הבנויים על תדמית ועל מוניטין. לדוגמא – עורכי דין או רואי חשבון מפיקים תועלת רבה מנוכחות בפייסבוק. גם חנויות שרוצות לייצר תדמית ברשת וכך גם כל עסק שרוצה או, מוטב לומר, צריך להציג את פעילותו באופן שוטף יפיק תועלת מרובה מניהול מקצועי של דפים עסקיים.

איך זה עובד?

קידום בפייסבוק מצריך הרבה מיומנות, ידע ויכולות במרחב הווירטואלי. קידום ממומן בפייסבוק יכול להיעשות במגוון רחב של שיטות, בהתאם לסוג העסק, בהתאם לאופי הקמפיין, בהתאם למטרה שרוצים להשיג. המטרה יכולה להיות הנעה לפעולה מסוג היכרות עם אתר אינטרנט, הרשמה לניוזלטר, השארת תגובה. המטרה יכולה להיות תדמיתית וכמובן חיזוק המכירות. ניתן להגיע לכך בעזרת טכניקות כגון שימוש במודעות, פוסטים ממומנים, רמרקטינג ועוד.
דילוג לתוכן