ניהול דף עסקי בפייסבוק

נוכחות מקוונת, באינטרנט, כבר מזמן איננה בגדר מותרות לעסקים. מי שלא נמצא שם ומי שלא מקודם – במידה רבה איננו קיים. אך קידום בגוגל זה ממש לא מספיק. במקביל, יש להשקיע ולייצר קידום בפייסבוק. בנוסף, חשוב לקיים נוכחות מסודרת בפייסבוק, באמצעות ניהול דף עסקי בפייסבוק.
מה זה ניהול דף עסקי בפייסבוק?

פייסבוק איננה רק רשת חברתית שבה מתחזקים קשרים חברתיים. זוהי גם מציאות ווירטואלית דינאמית שמשפיעה ויוצרת מודעות בעולם האמיתי. ניהול דף עסקי בפייסבוק זה בדיוק זה – העברת מסרים עסקיים לציבור בצורה שמחלחלת מן הרובד הווירטואלי אל הרובד הממשי. ולצד ניהול דפים עסקיים, ניתן, רצוי ואפילו חובה לייצר גם קידום בפייסבוק.

ניהול דפים עסקיים מבוצע בצורה הטובה ביותר על ידי גורם הבקיא בקידום מקוון ואשר יודע לייצר לעבד או לארגן תכנים בקונסטלציה ראויה. מנהלי דפים בפייסבוק מעלים בתדירות נחוצה מגוון תכנים, בהתאם לצורך. המדובר בשילוב של תמונות, תגובות ופוסטים. ניתן לשלב כל זאת עם פתיחת אירועים, עדכון מבצעים וחדשות וכן עריכה קלה של תמונות לצורך חידוד המסרים באופן ראוי ואסתטי.

למי זה מתאים?

באופן הכללי ביותר, כמעט מובן מאליו לומר כי ניהול דף עסקי בפייסבוק מיועד לעסקים. אך לא כל עסק ולא כל אדם בעל מקצוע חופשי יפיק את אותה התועלת מניהול מקצועי של דף שכזה.

קידום בפייסבוק ובמיוחד ניהול הדפים העסקיים יתאים במידה רבה מאוד לעסקים הבנויים על תדמית ועל מוניטין. לדוגמא – עורכי דין או רואי חשבון מפיקים תועלת רבה מנוכחות בפייסבוק. גם חנויות שרוצות לייצר תדמית ברשת וכך גם כל עסק שרוצה או, מוטב לומר, צריך להציג את פעילותו באופן שוטף יפיק תועלת מרובה מניהול מקצועי של דפים עסקיים.

ניהול דף עסקי בפייסבוק
רוצים לגלות עוד?
אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם תוך שני ימי עסקים
או התקשרו עכשיו:
איך זה עובד?

הדבר המרכזי שחשוב להבין לגבי ניהול דף עסקי בפייסבוק הלכה למעשה זה שחייבת להיות רציפות. פייסבוק ללא פעילות רציפה זה כמו רחוב חשוך ללא תאורה. זה לא נראה טוב, זה לא מרגיש טוב וגם לא נכון.

מכיוון שהרבה מאוד עסקים לא מתפנים להשקיע באמת בנוכחות הווירטואלית, נכנסים אנשי המקצוע לתמונה. קידום בפייסבוק באמצעות תחזוקת דפים עסקיים ושירותים נלווים נעשים בעדן – שיווק וקידום באינטרנט במקצוענות ובקפדנות. ראשית, מסכמים עם הלקוח על קווי פעולה עיקריים ועל כללים שבהם יעמדו התכנים. הלקוח שולח תמונות, קטעי ווידאו ואם מעוניין גם טקסט. חברת הקידום מארגנת את התכנים, מעלים פוסטים מנוסחים היטב, תמונות ייצוגיות וכל תוכן נחוץ אחר.

רוצים לדעת מה זה שיווק פרוגרמטי?
תקשרו עכשיו:
Programmatic - שיווק פרוגרמטי