הרבה מאוד עסקים כבר מכירים היטב את הרעיון של קידום בגוגל. זה עובד, זה עובד היטב והמטרה, כידוע, היא להופיע בתוצאות החיפוש במקום מרכזי (שהרי אף אחד ואף עסק לא רוצה להידחק לשוליים). אך טועה מי שחושב כי זהו תחליף לפעילות בפייסבוק. 

קידום בפייסבוק עובד לא פחות טוב והוא משלים את הפעילות השיווקית החשובה שנעשית בפלטפורמה של גוגל. קידום ממומן בפייסבוק מביא תוצאות ולפעמים גם בתוך זמן קצר יחסית.

מיקוד, מיתוג, הצלחה, גם בפייסבוק עם עדן – שיווק וקידום באינטרנט. עדן מתמחים בקידום על צורותיו השונות, בפייסבוק, בגוגל, באינסטגרם ובפלטפורמות נוספות והכל – בהתאם לצרכי הלקוח, אופי העסק, והגדרת המטרות.

product page-14
product page-15
מה זה קידום ממומן בפייסבוק?

כדי להבין עד הסוף מה זה קידום ממומן בפייסבוק יש להדגיש כי זהו קידום בתשלום. בניגוד לניהול דף עסקי שאיננו כרוך בתשלום לפייסבוק, קידום בפייסבוק בצורה ממומנת עובד בצורה ישירה ומבוססת תוצאות. מודעות פרסום וסטטוסים ממומנים מהווים דרכים להגיע אל הקהל הפוטנציאלי.

זוהי דרך נוספת להגיע לציבור ולמעשה זו הדרך להגיע להרבה יותר אנשים ביחס לקידום אורגני, באמצעות פרסום פוסטים רגילים.

למי זה מתאים?

למי מתאים להשקיע בכך, למי נחוץ קידום בפייסבוק? נוכחות בפייסבוק היא חובה לכל עסק שלא רוצה לפספס קהל יעד רחב ובמיוחד לעסקים שרוצים ליצר תדמית או לתחזק מיתוג. קידום ממומן בפייסבוק נועד להגיע לרבה קהלים אבל לא רק הנפח חשוב כאן. ההגעה לקהלים באמצעות פייסבוק יכולה להיעשות די בדייקנות, כך שמגיעים לאנשים שהעסק אכן מדבר אליהם. מגיעים לאנשים שמביעים עניין או יכולים להביע עניין רב בשירותי העסק.

יש לציין כי לא מדובר אך ורק בפעילות שמתחילה ונגמרת בפייסבוק. כאשר מפגישים את קהל היעד עם פוסט או עם קידום ממומן, אפשר להביא אותו למקום הרצוי. אפשר להביא אותו לדף העסקי לקבוצת וואטסאפ, למסנג'ר או לאתר העסקי. אפשר להוביל את הקשר עם הציבור לרמה נוספת – להזמין תגובות, להתכתב. כל זאת ועוד נעשה בהתאמה לצורך של העסק או למטרה של קמפיין מוגדר.

איך זה עובד?

קידום בפייסבוק מצריך הרבה מיומנות, ידע ויכולות במרחב הווירטואלי. קידום ממומן בפייסבוק יכול להיעשות במגוון רחב של שיטות, בהתאם לסוג העסק, בהתאם לאופי הקמפיין, בהתאם למטרה שרוצים להשיג. המטרה יכולה להיות הנעה לפעולה מסוג היכרות עם אתר אינטרנט, הרשמה לניוזלטר, השארת תגובה. המטרה יכולה להיות תדמיתית וכמובן חיזוק המכירות. ניתן להגיע לכך בעזרת טכניקות כגון שימוש במודעות, פוסטים ממומנים, רמרקטינג ועוד.
דילוג לתוכן