ניהול דף עסקי בפייסבוק

כל בעל עסק מודע לעובדה שניהול נכון של דף עסקי בפייסבוק הוא כלי שיווקי אורגני מאוד חשוב.

מה כולל ניהול דף עסקי בפייסבוק ומדוע הוא כל כך חשוב?

הפייסבוק הוא זירת התרחשות מרכזית עבור כל בעל עסק. כמות החשיפה אליה ניתן להגיע באמצעות ניהול נכון של דף עסקי בפייסבוק היא עצומה ולכן חשוב לנצל את הרשת החברתית הפופולארית.
ניהול דף עסקי בפייסבוק מתאים במיוחד עבור בעלי עסקים שצריכים להציג ללקוחותיהם הקיימים והפוטנציאליים את פעילותיהם השוטפת וליצור תדמית של עסק איכותי. בעלי העסקים יכולים להיות עורכי דין, רואי חשבון, בעלי חנויות ובעלי עסקים נוספים.

מהו התהליך הנכון?

לפני שאנו מקימים דף עסקי בפייסבוק אנו נפגשים עם הלקוח ומסכמים על כללים שיסייעו לנו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. בין היתר אנו מבקשים מהלקוח לשלוח לנו תמונות, טקסטים ווידיואים. כל הפוסטים, התמונות וסרטוני הוידיאו שנשלחים אלינו עוברים עריכה קפדנית.

כמו כן, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הלקוח באופן שוטף. אנו פותחים אירועים, מפרסמים מבצעים, הנחות, חידונים ומבצעים פעולות נוספות שמטרתן להגדיל את כמות החשיפה, לעורר עניין, לייצר דיון ולעדכן את החברים בנוגע לכל ההתרחשויות שחלות בעסק.

ליצירת דף עסקי בפייסבוק יש הרבה יתרונות, נציין את היתרונות המרכזיים של הדף:

  • אמינות – הקמת דף עסקי וניהול נכון הופכים את העסק שלכם לאמין יותר עבור הגולשים ועבור גוגל. באמצעות הדף, ניהולו וביצוע קידום בפייסבוק תוכלו להגיע לקהלים שמחפשים את השירות שלכם ברשת החברתית. חשוב לציין שניהול דף עסקי אומנם תורם רבות אך הוא לא מחליף את הצורך לבצע קידום בגוגל.
  • הגדלת כמות הקישורים – באמצעות ניהול דף עסקי בפייסבוק ניתן להגדיל את כמות הקישורים משום שהדף העסקי פתוח לסריקה של גוגל. כידוע, קישורים איכותיים משפרים את תהליך הקידום.
  • ערוץ ליצירת קשר – אחד היתרונות הגדולים ביותר של ניהול דף עסקי בפייסבוק הוא שהוא מאפשר ללקוחות הפוטנציאליים ליצור קשר. לפעמים מדובר בלקוחות שמתעניינים בעסק ורוצים לשאול שאלה כלשהי ולקבל מענה מהיר ולפעמים מדובר על לקוחות קיימים שמעדיפים את ערוץ התקשורת הזה על פני קיום שיחת טלפון או שליחת מייל. כמו כן, הדף מאפשר לעסק לקבל תגובות ולהשיב ללקוחות פוטנציאליים וקיימים, הדבר מייצר דיון, אמינות ועניין.
  • בוטים – פעמים רבות משתמשים מפעילי הדפים העסקיים בבוטים שמספקים תשובות מסוימות בלבד משום שלמרות שחלה התפתחות בעולם הבוטים הם עדיין נמצאים בתחילת דרכם. שימוש נכון שמשלב בין בוטים ובין מענה אנושי יכול להקל על העובדים בצורה ניכרת ולספק חווית שירות טובה.
  • מידע, מבצעים, הנחות ועדכונים – דף עסקי בפייסבוק מאפשר לכם לפרסם מידע אודותיכם, לפרסם מבצעים והנחות ולעדכן את חברי הפייסבוק בנוגע לאירועים ושירותים נוספים שאתם מספקים.
  • קידום בפייסבוק – קידום אורגני בפייסבוק וקידום ממומן בפייסבוק יכולים להגדיל את כמות החשיפה שלכם. יש לציין שקידום ממומן בפייסבוק מוביל לחשיפה רבה יותר מהקידום האורגני בפייסבוק.

אל תפספסו גם את:

דילוג לתוכן