יתרונות של הרשמה מהירה למועדון לקוחות בעזרת גוגל

הרשמה מהירה למועדון לקוחות היא כלי רב עוצמה מבחינה עסקית ושיווקית. והפעם אנו רוצים לשתף אתכם בכלי ייעודי של גוגל, שיאפשר לכם להגדיל את מועדון הלקוחות שלכם בצורה מהירה ואפקטיבית במיוחד. הכלי הזה נקרא Google Identity Services (GIS) והוא פשוט להטמעה באתר או באפליקציה שלכם. יש לו מון יתרונות שאתם חייבים להכיר וזה שווה לכם כסף, הרבה כסף. ואם עוד לא אמרנו, אז הכלי הזה מגיע בחינם וחוסך עלויות פיתוח.

תוכן עניינים

קצת רקע – למה כל כך כדאי להרחיב את מועדון הלקוחות

יש לכם עסק? לפני שנסביר יותר על המשמעות של הרשמה מהירה למועדון לקוחות בעזרת גוגל, בואו ניישר קו. יכול להיות שברור לכם מאליו מדוע תרצו להרחיב את מועדון הלקוחות שלכם, אבל בואו נשים כמה דברים על השולחן:

  1. מועדון לקוחות גדול יותר, מקנה לעסק שלכם מוניטין. גולשים, לקוחות, קליינטים, כולם אוהבים להיות חלק מקהילה גדולה ומועדון לקוחות פעיל ומתוחזק הוא סוג של קהילה.
  2. ברגע שמספר הנרשמים למועדון הלקוחות שלכם יגדל ומהר, זה אומר שתהיה לכם רשימת תפוצה ענקית. במילים אחרות, תוכלו להעביר להמון אנשים עדכונים, קופונים, הצעות שיווקיות, בעלי ערך שיווקי עבורכם.
  3. מועדון לקוחות מגדיל נאמנות לקוחות. זאת אומרת שפחות לקוחות יחפשו חלופות אצל המתחרים. ההכנסה שלכם תעלה ואז תעלה עוד.

מה זה הרשמה מהירה למועדון לקוחות עם גוגל

הכלי GIS של גוגל משמעותו ניהול זהויות שמתבצע מתוך הפלטפורמה של גוגל. הרשמה מהירה למועדון לקוחות בעזרת הכלי הזה אומר שכל גולש או לקוח שירצה להצטרף למועדון הלקוחות לא יצטרך להירשם לאתר בתהליך הרגיל, המוכר והמסורבל. הרעיון החשוב של גוגל אומר שמכיוון שגוגל כבר שומרת את פרטי ההזדהות של הלקוח, יש ללקוח סיסמא וכניסה מאובטחת מוכנה. כעת אפשר להשתמש בזה גם עבור מועדון הלקוחות שלכם. ההתחברות או ההרשמה למועדון הלקוחות נעשית בין רגע, תוך התבססות על חשבון המשתמש מגוגל. קליק אחד, והלקוח מתחבר. הוא לא צריך לבחור סיסמא, הוא לא צריך להיות מוטרד מהזנת פרטים אישיים. הוא סומך על גוגל ולכן – הוא גם סומך עליכם. בעזרת כלי אחד פשוט יחסית, אתם מקלים על הלקוחות להצטרף אליכם.

מגדילים אחוזי הצטרפות

בהרשמה לאתר שלכם או בהרשמה למועדון הלקוחות שלכם, לא כל הגולשים ממהרים להירשם. חלק מהגולשים חוששים מתהליך הרשמה ארוך ומסובך. חלק מתייאשים באמצע, אם הם לא רואים מיד את הערך שהם מקבלים בזכות ההרשמה. חוץ מזה, הרבה מצטרפים שוכחים בהמשך את הסיסמא כך שהכניסה שלהם כמשתמשים רשומים לאתר, נעשית חד פעמית. אבל הרשמה מהירה למועדון לקוחות בשיתוף גוגל משנה את התמונה. מאותו רגע, אחוז המצטרפים לאתר שלכם ולמועדון הלקוחות שלכם עולה במידה ניכרת. וכפי שאמרנו, כולם רוצים מועדון לקוחות גדול יותר. זה טוב לעסקים, זה טוב להכנסות, זה מעלה את הרווחים.

יתרונות בהרשמה מהירה למועדון לקוחות או לאתר שלכם בעזרת גוגל

  1. הכלי GIS של גוגל חוסך את הצורך לפתח קוד של הרשמה לאתר. עלויות הפיתוח שלכם יורדות.
  2. הכלי של גוגל מוריד מכם את הצורך לשמור על פרטים מוצפנים כגון סיסמאות באבטחה גבוהה. כל ניהול הסיסמאות ואבטחת המידע בכניסת המשתמש – בידיים של גוגל.
  3. הכניסה לאתר או למועדון הלקוחות כמשתמשים רשומים נעשית בקליק. לא צריך להזין סיסמא בכל פעם (דבר שהלקוחות מתעבים, ובצדק).
  4. ההרשמה לאתר או למועדון הלקוחות יוצר קישור קונספטואלי בינכם לבין גוגל: הלקוח מקליק על האייקון "התחבר כמשתמש גוגל (לדוגמא, תחת השם ישראל ישראלי נקודה גוגל)".

לסיכום, זהו פתרון מובנה, נוח לכם, נוח ללקוח. מגדיל את משתמשי האתר וחברי מועדון הלקוחות, ומביא לכם יותר המרות ומכירות.

 

דילוג לתוכן