שיווק הוא אחד הדברים החשובים ביותר לעסק ויש אף שיגידו החשוב ביותר. למעשה, אסטרטגיית השיווק שלנו היא "הכוח" שמניע את הלקוחות הפוטנציאליים להשתמש בשירות/מוצר/עסק שלנו על פני המתחרים, ויש רבים כאלו.
יחד עם זאת, תוכנית שיווקית יעילה היא אינה נוסחת פלא ויש לתכננה היטב ובמקצועיות רבה. נשמע מורכב? בדיוק לשם כך קיים הליווי שיווקי שלנו – ייעוץ, ליווי ותמיכה שוטפת של אנשי שיווקי מיומנים ומנוסים.

Group 285

אתם מקבלים

product page-11

מחקר מתחרים

product page-12

מחקר ערוצי שיווק ובדיקת יעילות של כל אחד מהם

product page-10

מחקר מילות חיפוש

product page-10

בניית תכנית שיווקית

product page-11

בניית מסרים שיווקיים

product page-12

הקמה ואופטימיזציה קמפיינים שיווקיים

מהו ייעוץ וליווי עסקי?

בעזרת ליווי של יועץ מומחה בתחום השיווק, תוכלו להגדיל את המכירות, לייצר נוכחות דיגיטלית 24/7, ובעיקר לאפשר לעסק שלכם לפרוח.
כמו כן, מעבר לכך שהיועץ השיווקי יבנה עבור העסק/שירות/מוצר שלכם את האסטרטגיה המתאימה, הוא גם ילווה אתכם לאורך התהליך ויסייע לכם לבנות קשרים ארוכי טווח עם קהלי היעד שלכם דרך הפלטפורמות הדיגיטליות השונות.

product page-15
product page-13

ליווי שיווקי שלנו

תהליך הליווי השיווקי שלנו נעשה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ובשקיפות מלאה. אנחנו דוגלים בשיטה של ליווי שיווקי אקטיבי ובתמיכה מקיפה ללקוח, וצוות המומחים של החברה אינו רק מייעץ ומדריך את הלקוח אלא גם לוקח חלק פעיל בביצוע ובהתמודדות עם האתגרים השונים. בניגוד לחברות ייעוץ שיווקי רבות שבונות עבור הלקוח תוכנית עסקית ושולחות אותו לדרכו, אנחנו מקפידים לעשות אתכם את הדרך ליעדים שלכם, ונותנים מענה וייעוץ בכל רגע נתון.

product page-15
בניית תוכנית שיווק

בניית תוכנית שיווק מותאמת אישית

לשיווק אין תבנית אחידה ובניית תוכנית שיווק המותאמת אישית לעסק דורשת מומחיות, ניסיון, והיכרות רבת שנים עם תחום השיווק והעסקים, ועל כמה וכמה כאשר מדובר בעידן הדיגיטלי.
אנחנו בונים ללקוחותיה תכנית שיווקית המחולקת לערוצים בהתאם לקהלי יעד, יעדים של העסק, תקציב, יעילות של ערוצי שיווק, ועוד, כאשר צוות המומחים המגוון של שלנו מתמחה בשלל התחומים הנדרשים לכך מהפן התקציבי ועד הפן השיווקי.
חשוב להבין, לכל "ערוץ" יש את התפקיד ואת ההשפעה שלו על תוכנית השיווק והצלחתה, ובדיוק מהסיבה הזו נדרש ידע מעמיק בתחומים השונים והמגוונים, או במילים אחרות, בתוכנית שיווק אין מקום ל"חוליה החלשה".

product page-14
product page-15

שואלים אותנו הרבה ואנחנו שמחים לענות

1. החברה מתמחה בכל הפלטפורמות וערוצי השיווק השונים ויודעת להתאים לכל עסק את הערוצים המתאימים.
2. צוות המומחים של החברה יודע למקסם תקציבי פרסום שונים, ולהתאים את התקציב באופן מדויק לכל עסק, מהעסקים הקטנים ביותר ועד הגדולים ביותר.
3. אין התחייבות לתקופת מינימום – הלקוח יכול להפסיק את התהליך בכל עת ולחזור בזמנו ללא מגבלת זמן.
4. מקבלים מנטור אישי ותמיכה מקיפה של כל הצוות המקצועי של החברה.
5. מומחים בביצועי מחקרי שוק ועוזרים במיתוג ובבידול העסק ממתחרים.
6. בניית הקמפיינים של עדן מבוססת על מאגר מידע ו-A/B טסטים

אנחנו מתחייבים לכך שהמוצרים שלכם יהיו זמינים לרכישה 24/7 גם אם אנכם נוכחים או בחופשה. לכן, כיוון שהעולם הדיגיטלי אינו נח לרגע והנוכחות הדיגיטלית של העסק שלכם חייבת לפעול במלוא הכוח סביב השעון, עם עדן תמיד תוכלו להיות רגועים שהאופרציה של החנות ממשיכה לפעול ושרכישת המוצרים שלכם פנויה וזמינה ללקוחות בכל רגע נתון.

חברת עדן מתמחה בעסקים שונים רבים וביניהם בעסקים של נותני שירות וחנויות אינטרנטיות כאשר לכל תחום מייעדים את המומחים והמובילים של החברה. כמו כן, מאז המהפכה הדיגיטלית, קיימת צמיחה משמעותית בחנויות אינטרנטיות (מה שהופך את התחרות לקשוחה יותר ורבה ויותר), ולכן כל אנשי החברה הם אנשי מקצוע מנוסים, יסודיים, ומקצועיים בתחום השיווק הדיגיטלי.

בין הלקוחות הרבים של החברה ניתן למצוא את החברות הגדולות והמצליחות ביותר בישראל כגון חברת אנקורי, מיטב, אגד, קרלסברג, גולדסטאר, דניסטי, אופיס דיפו, אבנון גרופ, ג'ק קובה וכן הלאה, ואף כמה וכמה מאנשי המקצוע המובילים כגון ד"ר אמיר ענבל מנתח פלסטי, עורך הדין, מר' רון שוורץ, ועוד. מהחברות הגדולות ביותר ועד לעסקים מתחילים, החברה מקדישה את מלוא תשומת הלב ואת הליווי המקצועי הנדרש כדי לקחת אותה אל השלב הבא, ואנו מודים ופועלים בנחישות עבור כל חברה שסומכת עלינו ומעניקה לנו את הזכות להיות חלק מהמסע שלה.

התשובה לכך היא חד משמעית, חברת עדן מייעצת, תומכת, פועלת, ומלווה כל לקוח בתוכנית השיווק, מייעוץ ועד יישום, במטרה אחת בלבד, הגעה ליעדים.

קביעת פגישת ייעוץ ללא תשלום

דילוג לתוכן