בניית אתר מכירות: דגשים חשובים בהקמה הטכנית

האם בניית אתר מכירות חייבת להיות מסובכת? במובנים מסוימים, דווקא הפשטות יכולה לשחק לטובתכם. פשטות במקומות הנכונים של בניית האתר תועיל לכם מבחינות רבות, בהקמה, בתחזוקה, בתפעול השוטף וכמובן גם במכירות.

האפשרויות לבניה רבות, אז איך בוחרים

תוך כדי השלב החשוב של אפיון אתר מכירות, יתכן שאתם עדיין תתלבטו לגביית הפלטפורמה לבניה. בניית אתר מכירות כיום יכולה להתבצע בעזרת אין ספור טכנולוגיות והמון אפשרויות. במקום להציג הרבה אפשרויות שלא יגידו לכם יותר מדי ורק יבלבלו, נספר לכם על התובנות שלנו בתחום זה. מהניסיון שלנו, אנחנו מעדיפים את מערכת ווקומרס. מערכת WooCommerce של וורדפרס:

  • חוכמת ההמונים – זו פשוט המערכת הכי נפוצה ופופולריות בעולם ומסיבות טובות.
  • תומכת בפשטות וגם מגוונת – המערכת פשוטה יחסית לשימוש וגם יש בה המון אפשרויות שתומכות בבניית אתרים טובים ומצוינים.
  • פתרונות מוכנים מראש – ווקומרס מציעה הרבה מאוד פיתוחים מוכנים ויעילים, שקל ויעיל להטמיע באתר.
  • מחיר – כל הדברים הללו מסתכמים גם בהוזלה (משמעותית) של עלות ההקמה.

מערכת פשוטה וחסכונית לבניית אתרים

מערכת פשוטה וידידותית שמאפשרת בניית אתר מכירות טוב חוסכת הרבה בהקמת האתר וגם מעבר לזה. מלבד חיסכון בהקמה (עלות ראשונית) היא גם שומרת על יחס עלות תועלת טוב בהמשך (עלות תחזוקה נוחה מאוד). אופן הבניה ישפיע במידה מסוימת על עיצוב אתר מכירות וללא ספק יעזור לכם גם בשוטף, עם הזנה מוצרים חדשים ועדכונים חיוניים. בזכות הפשטות לא תצטרכו להחזיק מתכנת צמוד שיעזור לכם בכל רגע נתון. התחזוקה והתיקונים המרובים מאפיינים מערכות מורכבות (שעשויים להתאים לאתרים מסוימים). אתרי מכירות עם המערכת שאנו מקימים בעזרתה את האתר יהיו נוחים, יעילים, מביאים ביצועים ולא מצריכים השקעות גבוהות בתפעול שוטף.

בניית אתר מכירות והגנה מפני פריצות

פריצות ווירוסים: בשלב בניית האתר חשוב להתייחס להגנת האתר. הגנה של מאה אחוז לא קיימת, תמיד יהיו וירוסים חדשים. אבל היערכות נכונה מספקת הגנה מאוד טובה. יש פעולות נדרשות שיגבירו את הבטיחות, יקשו על איומים ותקלות. בכל פריצה יש עלויות של תיקון, הקמה, ניקוי הנזקים, פגיעה במוניטין וכדומה. בבניית האתר אנו דואגים למעטפת הגנה טובה ביותר.

אתר מכירות מצוין שעובד נטו בשבילכם

בכל אתר מכירות שאנו בונים אנו נותנים אחריות על האתר, ל-12 חודשים. נוכל להציע פתרונות מתקדמים של אחסון חנות אינטרנטית וכמובן אחזקה מקפידים לעבוד עם שרתים מהירים מאוד. אלה שרתים שמותאמים במיוחד לחנויות אינטרנט. עוד דבר שאנו נותנים, זו מערכת לניהול תמונות. זהו כלי חיוני לחנויות, מערכת ששומרת על איכות התמונה אך מורידה את המשקל שלה. כך האתר טוען מהר (עיכובים פוגעים מאוד במכירות).
הקמה טכנית של אתרי מכירות איננה דבר של מה בכך. זה לא רק בחירה בתבנית כזאת או אחרת מוורדפרס ובזה נגמרת העבודה. נדרש סנכרון נכון בין המערכות השונות. נדרשת הקמה שתמנע מראש טעינה איטית, באגים שיפריעו לרכישות ותקלות אחרות. המדיניות שלנו היא לספק שירות לכם, הלקוחות שצריכים בניית חנות אינטרנטית בלי לכבול אתכם. כלומר, אתם מקבלים את האתר שבנינו לכם ויכולים להחליט מה לעשות מכאן והלאה. אתם יכולים להעביר את אתר המכירות לשרת שלכם או להשאיר אותו עם שרתים שאנחנו ממליצים. הפשטות במערכת בניית האתרים שאנו מעדיפים מאפשרת לכם לתחזק את החנות בקלות. לא תצטרכו להסתמך על שירותי תחזוקה אין סופיים, לא מזה אנחנו רוצים להרוויח. אתם לא צריכים להסתמך על מתכנתים צמודים. אנו רוצים להגיש לכם אתר מכירות מצוין, שעובד נטו בשבילכם. נוחות, יעילות, פשטות עם מיקוד טוב בתוצאות ובמכירות.

חשוב גם לא לשכוח על ניהול אתרים נכון

דילוג לתוכן