אנליטיקה בחנות אינטרנטית

את הפתגם הידוע, ידע זה כוח, שמעתם בעבר? סביר להניח שכן. על גוגל אנליטיקס שמעתם? אם כן או אם לא, טוב לדעת שאנליטיקה בחנות אינטרנטית וקודים אנליטיים זה הרבה יותר מגוגל. כמו כל דבר בחיים, גם במכירות אונליין איסוף נתונים ולמידה מביאים יותר הצלחה. אנליטקה – הכלי שמאפשר לנו, לכם ולאתר המכירות שלכם ללמוד, להשתפר וכמובן למכור יותר.

אנליטיקה בחנות אינטרנטית זה לא רק גוגל אנליטיקס

ניתוחים אנליטיים יכולים לסייע לשיפור המכירות בכל חנות מקוונת. כחברת פרסום באינטרנט שגם מספקת שירות של בניית חנות אינטרנטית, התובנות והניסיון שלנו שווים ללקוח יותר. לפני שנסביר על החשיבות של הקודים האנליטיים במהלך בניית חנות אינטרנטית, נזמין אתכם להתעדכן גם במדריך שלנו שעוסק באפיון אתר מכירות אם אתם שוקלים להקים חנות שכזאת.
הניסיון העשיר שלנו בבניית חנות אינטרנטית, בעיצוב אתר מכירות ובפרסום בגוגל ובפלטפורמות אחרות לימד אותנו המון על גוגל. יש לנו המון כבוד לגוגל וליכולות השונות שלה, אבל חשוב לומר דבר ברור: אנליטיקה בחנות אינטרנטית זה לא רק גוגל אנליטיקס. בקודים אנליטים מסוימים אכן אפשר לבדוק כמה אנשים הגיעו וביקרו באתר. אבל יש גם קודים אנליטיים שמראים לנו בדיוק כמה קנו, דרך איזו מודעה קנו, מהיכן הגיעו. אנליטיקה יכולה לחשב עבורנו כל מיני מדדים חשובים. למשל מדד יעיל וטוב שנקרא ROI – החזר עבור השקעה. זהו נתון ומדד שמראה את הכדאיות הכלכלית בכלל וכדאיות נקודתית (למשל של קמפיין פרסום ספציפי או מודעה ספציפית). או מדד ROS – זהו נתון של החזר על המכירות. זהו ערך שמלמד על היעילות התפעולית של החנות המקוונת.

זיהוי טרפיק איכותי, גם זה אנליטיקה

יש עוד כל כך הרבה משמעויות לקודים אנליטיים ולאנליטיקה בכלל, שלא נכסה את הכל. אך אפילו עוד לפני בניית אתר מכירות או תוך כדי הזנת מוצרים נוספים לאתר קיים, כדאי שתדעו עוד כמה דברים. אנליטיקה בחנות אינטרנטית יכולה לאפשר לכם לזהות מהיכן מגיע לאתר טרפיק איכותי. כך אפשר לדעת במה להשקיע יותר ולאן לתת עדיפות. אנליטיקה יכולה לעזור לכם לדעת מהי עלות הבאת הטרפיק ביחס לעלות המוצרים שנמכרים דרכה.

חיבור מערכות אנליטיות שימקסמו את האתר

כדי להפיק את מירב התועלת מהאנליטיקה אנו רותמים עבורכם הרבה הבנה בקודים אנליטיים, טרפיק ופרסום מקוון. אנו מתמחים בחיבור אופטימלי של מערכות שיצליחו לאסוף מידע חשוב, למיקסום האתר, המכירות והרווחים. לדוגמא, ישנן מערכות שמצלמות את תנועת העכבר של הגולשים באתר. בצורה כזאת ניתן לראות באופן וויזואלי האם הגולשים מוצאים את הדרוש להם בצורה נוחה ומהירה. אם מזהים משהו לקוי, מתקנים. אם רואים שהגולשים נתקעים במקום מסוים באתר, אפשר לשפר. כשעוזרים לגולשים לנווט באתר וליהנות מגלישה שוטפת, הפעילות באתר משתפרת. פחות גולשים יינטשו, יותר גולשים יסיימו עם רכישה וחשוב לא פחות – עם שביעות רצון גבוהה ונטייה לקניה חוזרת.

אנליטיקה בחנות אינטרנטית במיטבה – הכנסת שיפורים עדכניים ששווים כסף

מכיוון שחוץ מבניית אתרים אנחנו גם משרד פרסום, אנחנו יודעים היטב מה נדרש לצורך ביצוע שיווק של האתר, כבר בבניה. בהתאם לכך אנו מתאימים את הקודים האנליטיים בשלב מוקדם ובאופן מיטבי. הטמעה אופטימלית לטובת שיווק אופטימי. הכנסת שיפורים נוספים על סמך מידע אנליטי ונתונים זורמים ועדכניים, שווים לכם כסף, הרבה כסף.

דילוג לתוכן