איך עושים קידום אורגני אסטרטגי

קידום אורגני אסטרטגי הוא תהליך שבו מתכננים ומבצעים אסטרטגיות ופעולות כדי לשפר את מעמדו של אתר בתוצאות החיפוש. המטרה העיקרית של קידום אורגני אסטרטגי היא להגביר את התנועה האורגנית או החינמית לאתר ע"י המצאות של האתר בתוצאות החיפוש הרלוונטיות. בכתבה הזאת נדבר איך קידום אתרים אסטרטגי יכול להוביל לתוצאות – ומה מקצועני קידום אתרים צריכים לקחת בחשבון בעת ​​תמחור אסטרטגיית קידום אתרים.

מה זה קידום אורגני אסטרטגי

קידום אתרים, זה אינו רשימה של תוצרים או גיליון אקסל. זה גם לא הכרזות כמו "אנחנו ננצח את המתחרים". קידום אתרים אסטרטגי, זאת עבודה מחשבתית עמוקה מאוד. זה שילוב של רעיונות, מחשבות, תובנות וניסיון בשטח במטרה להביא כמה שיותר טראפיק של לקוחות לאתר.

קידום אורגני אסטרטגי

מטרות SEO

קידום אורגני בגוגל לא מת, כמו שרובם אומרים, הוא משתנה. מערכות AI משנות כללי המשחק וזה מחייב את כולנו לשנות הרגלי עבודה ישנות ולמצוא שיטות חדשות. חלק מקידום אתרים אסטרטגי, זה לזהות את השינויים במרחב הווירטואלי ולדאוג לבצע שינויים.

המטרה העיקרית של קידום אתרים, היא להיות נוכח במקומות ראשונים בכמה שיותר תוצאות חיפוש רלוונטיות. תוכן איכותי באתר הבית וקניית קישורים מאתרים אחרים הם הפעולות העיקריות שחשוב לבצע, אבל זה לא מספיק. אנשים משאירים פרטים באתר לידים, או קונים בחנות וירטואלית רק כאשר הם מוכנים לקנות. אנשים קונים ממותגים שהם מאמינים שיספקו להם שירותים או סחורה העונים על הציפיות שלהם. אם הבאתם הרבה אנשים לבלוג ומאט השאירו פרטים – לא בניתם אצל גולש ביטחון ורצון לרכוש מכם.

איך עושים קידום אורגני אסטרטגי?

בנוסף לקידום אתרים קלאסי שמטרתו להיות נוכחים בתוצאות החיפוש הראשונות, לקידום אורגני יש מטרה נוספת – לבנות אצל גול בטחון ורצון לבצע עסקה. אנשים משלמים אך ורק שבטוחים שעושים עסקה מצוינת עבורם. כדי להגיע לזה צריך:

  • להיות נוכחים ב-SERPs ככל האפשר.
  • להגיע לקהל היעד שלך גם שהוא לא ממש מחפש אותך.
  • לגרום ללקוחות פוטנציאליים לעקוב אחריך ברשתות חברתיות או בניוזלטר.

4 שלבים לקידום אורגני אסטרטגי

בקידום אורגני אסטרטגי 4 שלבים:

  1. פיתוח רעיונות
  2. בניית תכנית פעולה
  3. יישום
  4. ניתוח אנליטי

שלב 1: פיתוח רעיונות
פיתוח רעיונות הם החלק החשוב בקידום אורגני אסטרטגי. אין דבר כזה רעיון רע. כמה שיותר רעיונות לקידום האתר, יותר טוב. בשלב הזה חשוב לא לסגור את עצמך ולתת למחשות לרוץ ללא הגבלה.

שלב 2: בניית תכנית פעולה
כאן מתחילים לקרב רעיון למימוש. המטרה פשוטה – למצוא נתונים שתומכים ברעיון שלך. חשוב לנתח את האתר, מילות מפתח, קישורים וכדומה. חשוב לרשום את התנית לכל רעיון ולא רק למה שנדמה לך כרעיון מוצלח. רק אחרי שבנית כמה תכניות פעולה אפשר לשבת ולהתחיל לבחור.

שלב 3: יישום
כאן הכל פשוט – כל מה שרשמת על הנייר צריך ליישם בפועל.

שלב 4: ניתוח אנליטי
האם התכנית שבחרת היא באמת מוצלחת? אי אפשר לדעת בוודאות עד שלא עושים ניתוח נתונים. ניתוח נתונים אנליטיים הוא שלב קריטי לפני שמחליטים על המשך הדרך. חשוב לבצע את הניתוח לפחות פעמים בחודש כדי לוודא שנמצאים בכיוון הנכון.

 

דילוג לתוכן