איך להגדיל כמות המכירות בחנות אינטרנטית?
איך להגדיל כמות המכירות בחנות אינטרנטית

תוכן עניינים

יש לכם חנות אינטרנטית ואתם לא מצליחים להגדיל כמות המכירות? ובכן מדובר בבעיה דיי נפוצה. זה לא מספיק להשתמש בפלטפורמות הקידום המובילות כגון גוגל שופ, אינסטגרם, טיק טוק וכדומה. הפתרון נמצא בבניית אסטרטגיה מתאימה ומבוססת על נתונים אנליטיים מדוייקים.
הגדלת כמות המכירות זו המטרה העיקרית והחשובה ביותר של כל בעל חנות אינטרנטית. אך בין להכיר במטרה ובין להבין כיצד לבנות אסטרטגיה שתביא לכך יש מרחק גדול. בעוד שרבים חושבים שמספיק להשתמש באחת או יותר מהפלטפורמות המובילות בעולם כדי לקדם את החנות שלהם, מהר מאוד מתגלות המגבלות של שיטת עבודה זו.
מה הבעיה העיקרית? העובדה שמספר גדול של מבקרים באתר ורכישות רנדומליות אינן מובילות ליציבות עסקית או לחנות מצליחה.

חשבתם פעם מה גורם לכם לחזור לאותה חנות?

נכון שלא מדובר רק באיכות המוצר או במחירים אטרקטיביים? אז מהו בכל זאת האלמנט “הסודי” שעושה את ההבדל? ובכן, לא מדובר בנס ,בסוד, או במזל, אלא באסטרטגיית מכירות ובתוכנית עבודה מדויקת של בעלי החנות. כלומר, תצוגה יפה של מוצרים, והנחות ומבצעים, הם אינם תוכנית עבודה, והלקוחות שלכם לא יפתחו נאמנות, או יזכרו את החנות שלכם על סמך כך. לעומת זאת, זיהוי רגשות הקונים, פרשנות נכונה, ומיקוד בצרכים שלהם, יעשו זאת בדיוק, ויובילו להגדלת המכירות.

חשוב לזכור!

המרות הן מכירות, ומכירות הן רווחים. לכן, זה חשוב שלחנות שלכם יהיה קהל לקוחות נאמן. יחד עם זאת, כשאין לחנות אלמנט ייחודי או ערך נוסף, רוב הלקוחות נוטים להמשיך לחנות המתחרה ברכישה הבאה שלהם. המטרה היא למנוע זאת. למרות שערוצי השיווק השונים אכן פותחים בפניכם אינספור דלתות, הם אינם יכולים לעשות בשבילכם את העבודה. לשם כך נדרשת מקצועיות, יסודיות, ומומחיות הממוקדת בתחום הקידום באינטרנט.

רוצים לקוחות נאמנים?

בשלב הראשון נפעל במטרה לזהות ולאבחן את הצרכים של החנות האינטרנטית שלכם. בשלב השני נבנה תכנית שיווק אישית המבוססת על נתונים סטטיסטיים מדויקים שתגדיל משמעותית את כמות המכירות באתר ותנפץ את תקרת הזכוכית לאלפי רסיסים. בשלבים הבאים אנו נתמקד בעיצוב והקמת תשתיות שיווק, ובהפניה ממוקדת אל קהלי היעד של העסק. וזה לא נגמר כאן. תוך כדי התהליך אנו נעקוב אחר ההתקדמות, ונבצע שינויים נדרשים לייעול השיווק בצורה אופטימלית. נאמנות לא נוצרת בין רגע, והעבודה שלנו היא אינה להעניק לכם “בוסט” רגעי, אלא לתכנן עבורכם אישית מודל עסקי יעיל וריווחי לטווח ארוך.

אני רוצה לבדוק האם זה מתאים לי

   

  מאמרים מומלצים נוספים
  להצעה משתלמת צור קשר
  אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם תוך שני ימי עסקים
  או התקשרו עכשיו:
  בקרו בדף הסטודיו שלנו