איך אנחנו בונים אתרי אינטרנט

בניית אתר הוא תהליך שהצלחתו תלויה בלא מעט גורמים. ישנן מגוון שיטות עבודה ובפוסט זה אפרט איך אנחנו ניגשים לבניית אתר.
שלב ראשון – בירור צרכים.
הרבה לקוחות שמגיעים אלינו נמצאים בשלבים ראשוניים של בירור לגבי האתר. לפעמים הם אפילו לא יודעים מה מצפים מהאתר ולאיזה מטרה הוא ישמש.
השלב הזה מאפשר ללקוח לברר שאלה חשובה מאוד – מהי מטרת האתר. האם זה אתר תדמית, אתר לידים או מכירות.
שלב שני – אפיון אתר
השלב הזה קריטי במיוחד לאתרי סחר. הזמן שאנחנו משקיעים באפיון אתר חוסך זמן ועלויות נוספות. שלב האפיון מאפשר לבעל עסק לענות להרבה שאלות נוספות כמו – קידום אתר, אחסון, משלוח, מבצעים, ניהול מועדון לקוחות ועוד. בירור נכון של השאלות האלו יכול להכריע האם האתר יהיה מוצלח או לא.
שלב שלישי – עיצוב אתר
לאחר אפיון אתר, התיק עובר למעצב הגרפי. אנחנו עובדים עם מספר מעצבים שכל אחד מתמחה בתחום שלו. אחד מצליח יותר באתרי תדמית, השני באתרי סחר, שלישי באתרי לידים. יש גם חשיבות, האם עסק פונה לשוק ישראלי או לשוק אמריקאי, למשל. כי לכל מדינה יש אופי ודרישות שונות וחייבים להבליט אותם בעיצוב.
 
עיצוב אתר הוא לא זול ועסקים שלא רוצים להשקיע הרבה כסף באתר יכולים להשתמש בעיצובים מוכנים שיכולים להוזיל את עלויות האתר בכמה אלפי שקלים.
שלב רביעי – הקמת האתר
הקמת האתר הוא דבר טכני שהצלחתו תלויה בשלבים קודמים. אם עשינו הכל נכון, הקמת האתר מתקדמת במהירות ובקלות. לקראת השלב הזה בעל העסק צריך לדאוג לכל הטקסטים ותמונות שיהיו באתר.
לסיכום
אחרי מאות אתרים שבנינו, אנחנו יודעים ללוות את הלקוחות שלנו בכל שלב ולסייע להם לחסוך בעלויות הקמה ולמנוע טעויות שבעתיד יגרמו להפסדים רבים.
דילוג לתוכן